null
Foto: Mait Metsur www.aerofotod.ee

Formula Scandic

1:11.579 (159,432 km/h) Martin Rump, EST, Team Scuderia Nordica, Formula Renault FR2000 11.05.2013 (RACE)

1:12.670 (157,039 km/h) Martin Rump, EST, Team Scuderia Nordica, Formula Renault FR2000 10.05.2013 (QUALIFY)

1:12.489 (157,431 km/h) Antti Rammo, EST, ALM Motorsport, Formula Renault FR2000 17.05.2014 (PRACTICE)

Baltic Open

1:15.172 (151,812 km/h) Pertti Kuismanen, FIN, Formula K Executive Club, Ford GT 11.05.2013 (RACE)

1:15.714 (150,725 km/h) Pertti Kuismanen, FIN, Formula K Executive Club, Ford GT 10.05.2013 (QUALIFY)

1:17.848 (146,593 km/h) Arunas Granskas, LTU, 15MIN-GSR-TELSIU STATYBA, Radical SR5 28.06.2014 (PRACTICE)

Porsche GT3 Cup Trophy

1:15.424 (151,305 km/h) Jukka Honkavuori, FIN, RoiUA, Porsche 997 GT3 28.06.2014 (RACE)

1:23.632 (136,455 km/h) Jukka Honkavuori, FIN, RoiUA, Porsche 997 GT3 27.06.2014 (QUALIFY)

1:15.544 (151,064 km/h) Jukka Honkavuori, FIN, RoiUA, Porsche 997 GT3 28.06.2014 (PRACTICE)

Formula Renault 1,6

1:16.011 (150,136 km/h) Martin Rump, EST, Team Scuderia Nordica, Formula Renault 1,6 15.06.2013 (RACE)

1:17.174 (147,874 km/h) Kevin Aabol, SWE, Aabol Racing, Formula Renault 1,6 09.08.2014 (QUALIFY)

1:16.608 (148,966 km/h) Kevin Aabol, SWE, Aabol Racing, Formula Renault 1,6 15.06.2013 (PRACTICE)

X1 Endurance LTU

1:16.176 (149,811 km/h) Arunas Granskas, Rokas Steponavicius, Eugenijus Misiura – 15 min GSR-TELSIU-STATYBA, LTU, Radical SR5 18.05.2014 (RACE)

1:17.488 (147,274 km/h) Arunas Granskas, Rokas Steponavicius, Eugenijus Misiura – 15 min GSR-TELSIU-STATYBA, LTU, Radical SR5 17.05.2014 (QUALIFY)

1:18.062 (146,191 km/h) Arunas Granskas, Rokas Steponavicius, Eugenijus Misiura – 15 min GSR-TELSIU-STATYBA, LTU, Radical SR5 17.05.2014 (PRACTICE)

Formula Ford

1:17.549 (147,159 km/h) Aleksanteri Huovinen, FIN, OFK-125, van Diemen LA10 28.06.2014 (RACE)

1:16.575 (149,030 km/h) Aleksanteri Huovinen, FIN, OFK-125, van Diemen LA10 27.06.2014 (QUALIFY)

1:17.255 (147,719 km/h) Juha Mäki-Jouppi, FIN, EPUA, Ford Mtec FD09 27.06.2014 (PRACTICE)

HRX Camaro Cup

1:17.898 (146,499 km/h) Jari Nurminen, FIN, Uudenmaan Autourhelijat, Chevrolet Camaro 11.05.2013 (RACE)

1:17.032 (148,146 km/h) Jari Nurminen, FIN, Uudenmaan Autourhelijat, Chevrolet Camaro 10.05.2013 (QUALIFY)

1:17.623 (147,018 km/h) Jari Nurminen, FIN, Uudenmaan Autourhelijat, Chevrolet Camaro 17.05.2014 (PRACTICE)

OPEN LTU

1:19.809 (142,991 km/h) Arunas Granskas, LTU, 15 min GSR-TESLIU-STATYBA, Radical SR5 18.05.2014 (RACE)

1:20.208 (142,280 km/h) Arunas Granskas, LTU, 15 min GSR-TESLIU-STATYBA, Radical SR5 17.05.2014 (QUALIFY)

1:22.433 (138,440 km/h) Arunas Gransaks, LTU, 15 min GSR-TESLIU-STATYBA, Radical SR5 16.05.2014 (PRACTICE)

Formula Historical

1:20.449 (141,854 km/h) Valdas Jonusis, LTU, Formula MCA T801 04.08.2013 (RACE)

1:19.499 (143,549 km/h) Valdas Jonusis, LTU, Formula MCA T801 04.08.2013 (QUALIFY)

1:19.499 (143,549 km/h) Valdas Jonusis, LTU, Formula MCA T801 04.08.2013 (PRACTICE)

A2000+ LTU

1:21.953 (139,251 km/h) Eidmantas Nekrosius, LTU, BMW E90 M3 17.05.2014 (RACE)

1:22.149 (138,918 km/h) Eidmantas Nekrosius, LTU, BMW E90 M3 17.05.2014 (QUALIFY)

1:24.671 (134,781 km/h) Saulius Berzis, LTU, BMW M3 16.05.2014 (PRACTICE)

D Endurance LTU

1:22.655 (138,068 km/h) Rimantas Blazulionis, Saulius Vitkasukas – RIMO, LTU, BMW 330D 18.05.2014 (RACE)

1:21.493 (140,037 km/h) Rimantas Blazulionis, Saulius Vitkasukas – RIMO, LTU, BMW 330D 17.05.2014 (QUALIFY)

1:23.601 (136,506 km/h) Rimantas Blazulionis, Saulius Vitkasukas – RIMO, LTU, BMW 330D 17.05.2014 (PRACTICE)

A3000+ Endurance LTU

1:22.902 (137,657 km/h) Vitali Kalmi – VITORACING, LAT, BMW E92 M3 GT2 18.05.2014 (RACE)

1:23.390 (136,851 km/h) Vitali Kalmi – VITORACING, LAT, BMW E92 M3 GT2 17.05.2014 (QUALIFY)

1:22.027 (139,125 km/h) Vitali Kalmi – VITORACING, LAT, BMW E92 M3 GT2 18.05.2014 (PRACTICE)

Mitjet

1:25.202 (133,941 km/h) Karline Stala, LAT, Active-Pro Racing, Mitjet 11.05.2013 (RACE)

1:25.323 (133,751 km/h) Stanislav Serezhenkov, RUS, Active-Pro Racing, Mitjet 10.05.2013 (QUALIFY)

1:25.442 (133,564 km/h) Andrey Kozlov, RUS, Arctic Racing, Mitjet 24.08.2013 (PRACTICE)

A2000 Endurance LTU

1:26.409 (132,070 km/h) Marius Miskunas, Edvinas Mardosas – AUTOMANAI, LTU, Honda Integra 18.05.2014 (RACE)

1:28.012 (129,664 km/h) Marius Miskunas, Edvinas Mardosas – AUTOMANAI, LTU, Honda Integra 17.05.2014 (QUALIFY)

1:29.194 (127,946 km/h) Marius Miskunas, Edvinas Mardosas – AUTOMANAI, LTU, Honda Integra 16.05.2014 (PRACTICE)

Renault Clio Cup

1:26.638 (131,720 km/h) Robert Helling, SWE, Renault Clio 09.08.2014 (RACE)

1:26.126 (132,504 km/h) Robert Helling, SWE, Renault Clio 09.08.2014 (QUALIFY)

A2000 LTU

1:26.704 (131,620 km/h) Marius Miskunas, LTU, Automanai ASK, Honda Civic 17.05.2014 (RACE)

1:28.009 (129,669 km/h) Marius Miskunas, LTU, Automanai ASK, Honda Civic 17.05.2014 (QUALIFY)

1:32.143 (123,851 km/h) Edvinas Mardosas, LTU, Automanai ASK, Honda Civic 16.05.2014 (PRACTICE)

Xtreme Race

1:27.928 (129,788 km/h) Olli Jalonen, FIN, Hangon UA, BMW 325i 11.05.2013 (RACE)

1:28.290 (129,256 km/h) Juha Huhtala / Hannu Työppönen, FIN, Keimola FK-Kerho, BMW 325i 10.05.2013 (QUALIFY)

1:27.584 (130,298 km/h) Olli Jalonen, FIN, Hangon UA, BMW 325i 10.05.2013 (PRACTICE)

Legends

1:28.067 (129,583 km/h) Juha Nisula, FIN, Ford -34 Coupe 28.06.2014 (RACE)

1:28.931 (128,324 km/h) Juha Nisula, FIN, Ford -34 Coupe 27.06.2014 (QUALIFY)

1:28.546 (128,882 km/h) Juha Nisula, FIN, Ford -34 Coupe 28.06.2014 (PRACTICE)

ESTfield

1:28.709 (128,645 km/h) Fred Ansip, EST 04.08.2013 (RACE)

1:29.055 (128,146 km/h) Fred Ansip, EST 04.08.2013 (QUALIFY)

1:29.055 (128,146 km/h) Fred Ansip, EST 04.08.2013 (PRACTICE)

Open 2WD (Vabaklass 2WD) – Superkross

1:29.659 (127,282 km/h) Peeter Peek, EST, Ligur Racing, Honda Civic Type R 20.07.2014 (RACE)

1:29.365 (127,701 km/h) Peeter Peek, EST, Ligur Racing, Honda Civic Type R 20.07.2014 (QUALIFY)

1:29.365 (127,701 km/h) Peeter Peek, EST, Ligur Racing, Honda Civic Type R 20.07.2014 (PRACTICE)

BMW 325 Cup

1:30.054 (126,724 km/h) Allan Tigane, EST, Vineda Racing, BMW 325i 07.09.2014 (RACE)

1:29.339 (127,738 km/h) Allan Tigane, EST, Vindea Racing, BMW 325i 27.06.2014 (QUALIFY)

1:29.794 (127,091 km/h) Tõnis Hommik, EST, ProREX Racing, BMW 325i 07.09.2014 (PRACTICE)

Kumho Challenge

1:30.322 (126,348 km/h) Nikolai Zhuravlev, RUS, KSK Motorsport, Ford Fiesta 15.06.2013 (RACE)

1:30.078 (126,690 km/h) Janis Ciekals, LAT, Honda Civic 17.05.2014 (QUALIFY)

1:30.707
(125,812 km/h) Airidas Siaurys, LTU, Masneka Motorsport, Honda CRX 15.06.2013 (PRACTICE)

Esivedu 2WD – Superkross

1:31.557 (124,644 km/h) Tõnu Peek, EST, Ligur Racing, Honda Civic 11.05.2014 (RACE)

1:32.384 (123,528 km/h) Tõnu Peek, EST, Ligur Racing, Honda Civic 03.08.2014 (QAULIFY)

1:32.384 (123,528 km/h) Tõnu Peek, EST, Ligur Racing, Honda Civic 03.08.2014 (PRACTICE)

Tagavedu RWD – Superkross (suur ring 3,170 km)

1:32.447 (123,444 km/h) Marko Sau, EST, Erki Sport, BMW 318 12.05.2014 (RACE)

1:35.214 (119,856 km/h) Marko Sau, EST, Erki Sport, BMW 318 03.08.2014 (QUALIFY)

1:35.214 (119,856 km/h) Marko Sau, EST, Erki Sport, BMW 318 03.08.2014 (PRACTICE)

Tagavedu RWD – Superkross (väike ring 2,240 km)

1:11.721 (xxx,xxx km/h) Marko Sau, EST, Erki Sport, BMW 318 04.08.2013 (RACE)

1:12.858 (xxx,xxx km/h) Marko Sau, EST, Erki Sport, BMW 318 04.08.2013 (QUALIFY)

1:12.858 (xxx,xxx km/h) Marko Sau, EST, Erki Sport, BMW 318 04.08.2013 (PRACTICE)

Open 4WD (Vabaklass 4WD) – Superkross

1:33.515 (122,034 km/h) Ameriico Jõffert, EST, Optitrans, Subaru Impreza 12.05.2013 (RACE)

1:34.260 (121,069 km/h) Ameriico Jõffert, EST, Optitrans, Subaru Impreza 12.05.2013 (QUALIFY)

1:34.726 (120,474 km/h) Ameriico Jõffert, EST, Optitrans, Subaru Impreza 12.05.2013 (PRACTICE)

Open 4WD (Vabaklass 4WD) – Superkross (väike ring 2,240 km)

1:08.364 (xxx,xxx km/h) Helmet Palm, EST, Yellow Racing, Mitsubishi Lancer EVO VI 22.06.2014 (RACE)

1:08.193 (xxx,xxx km/h) Helmet Palm, EST, Yellow Racing, Mitsubishi Lancer EVO VI 22.06.2014 (QUALIFY)

1:08.193 (xxx,xxx km/h) Helmet Palm, EST, Yellow Racing, Mitsubishi Lancer EVO VI 22.06.2014 (PRACTICE)

Latvian National Class

1:33.918 (121,510 km/h) Uldis Timaks, LAT, BMW 320 15.06.2013 (RACE)

1:33.823 (121,633 km/h) Uldis Timaks, LAT, BMW 320 14.06.2013 (PRACTICE)

A3000 Endurance LTU

1:34.478 (120,790 km/h) Ignat Bobrovich, Yegor Yermakovich – BY-RACING TEAM, BLR, Alfa Romeo 155 18.05.2014 (RACE)

1:34.851 (120,315 km/h) Ignat Bobrovich, Yegor Yermakovich – BY-RACING TEAM, BLR, Alfa Romeo 155 17.05.2014 (QUALIFY)

1:35.627 (119,339 km/h) Ignat Bobrovich, Yegor Yermakovich – BY-RACING TEAM, BLR, Alfa Romeo 155 17.05.2014 (PRACTICE)

V1600

1:34.648 (120,573 km/h) Juho Siekkinen, FIN, KvanUA, Volkswagen Lupo GTI 28.06.2014 (RACE)

1:34.322 (120,990 km/h) Erkka Lindstedt, FIN, TUA, Mini One 27.06.2014 (QUALIFY)

1:34.723 (120,723 km/h) Emil Westman, FIN, KokUA, Alfa Romeo 147 27.06.2014 (PRACTICE)

VAZ

1:36.795 (117,899 km/h) Peteris Laipnieks, LAT, Lada 2101 22.06.2014 (RACE)

1:37.798 (116,690 km/h) Peteris Laipnieks, LAT, Lada 2101 17.05.2014 (QUALIFY)

1:38.043 (116,398 km/h) Konstantin Samushiya, RUS, Lada 2105 22.06.2014 (PRACTICE)

Juniors

1:36.889 (117,784 km/h) Marcus Lukas Kiisa, EST, Forss Racing, BMW 325i 16.09.2012 (RACE)

1:40.417 (113,646 km/h) Kristofer Lupp, EST, Erki Sport, Mitsubishi Colt 03.08.2014 (QUALIFY)

1:40.417 (113,646 km/h) Kristofer Lupp, EST, Erki Sport, Mitsubishi Colt 03.08.2014 (PRACTICE)

Rahvakross (suur ring 3,170 km)

1:38.791 (115,517 km/h) Martin Kutser, EST, Erki Sport, Lada Samara 12.05.2013 (RACE)

1:42.892 (110,912 km/h) Martin Kutser, EST, Erki Sport, Lada Samara 12.05.2013 (QUALIFY)

1:47.666 (105,994 km/h) Siim Ots, EST, Erki Sport, Volkswagen Golf II 12.05.2013 (PRACTICE)

Rahvakross (väike ring 2,240 km)

1:12.524 (xxx,xxx km/h) Madis Tafenau, EST, Ligur Racing, Honda Civic 04.08.2013 (RACE)

1:13.118 (xxx,xxx km/h) Madis Tafenau, EST, Ligur Racing, Honda Civic 04.08.2013 (QUALIFY)

1:13.118 (xxx,xxx km/h) Madis Tafenau, EST, Ligur Racing, Honda Civic 04.08.2013 (PRACTICE)

GAZ

1:40.028 (114,088 km/h) Antons Dolgopolovs, LAT, Latvijas Antiko Automobilu klubs, GAZ 2411 12.05.2013 (RACE)

1:40.052 (114,061 km/h) Antons Dolgopolovs, LAT, Latvijas Antiko Automobilu klubs, GAZ 2411 17.05.2014 (QUALIFY)

1:41.039 (112,946 km/h) Ivars Janeks, LAT, GAZ 24 22.06.2014 (PRACTICE)

Veoautod (väike ring 2,240 km)

1:26.133 (xxx,xxx km/h) Veiko Liukanen, EST, Märjamaa, GAZ 53 11.05.2014 (RACE)

1:27.240 (xxx,xxx km/h) Veiko Liukanen, EST, Märjamaa, GAZ 53 11.05.2014 (QUALIFY)

1:27.240 (xxx,xxx km/h) Veiko Liukanen, EST, Märjamaa, GAZ 53 11.05.2014 (PRACTICE)

Superbike

1:14.348 (153,494 km/h) Vesa Kallio, FIN, ValkMK, KTM 07.09.2013 (RACE)

1:15.002 (152,156 km/h) Sami Penna, FIN, MC Muaviluoti, Yamaha 06.09.2013 (QUALIFY)

1:14.573 (153,031 km/h) Vesa Kallio, FIN, ValkMK, KTM 07.09.2013 (PRACTICE)

Superstock 600

1:15.968 (150,221 km/h) Vesa Kallio, FIN, ValkMK, Yamaha 07.09.2013 (RACE)

1:16.387 (149,397 km/h) Vesa Kallio, FIN, ValkMK, Yamaha 06.09.2013 (QUALIFY)

1:16.502 (149,173 km/h) Vesa Kallio, FIN, ValkMK, Yamaha 07.09.2013 (PRACTICE)

Rookie 1000

1:17.742 (146,793 km/h) Mika Hautala, FIN, HelRC, Suzuki 07.09.2013 (RACE)

1:17.936 (146,428 km/h) Mika Hautala, FIN, HelRC, Suzuki 27.07.2013 (QUALIFY)

1:18.385 (145,589 km/h) Olli Immonen, FIN, MC Huhmari, BMW 06.07.2014 (PRACTICE)

Sidecars

1:18.459 (145,452 km/h) Petri Makkula / Timo Karttiala, FIN, ORMK / IMK, LCR-BMW 07.09.2013 (RACE)

1:17.873 (146,546 km/h) Petri Makkula / Timo Karttiala, FIN, ORMK / IMK, LCR-BMW 06.09.2013 (QUALIFY)

1:17.943 (146,432 km/h) Petri Makkula / Timo Karttiala, FIN, ORMK / IMK, LCR-BMW 06.09.2013 (PRACTICE)

Rookie 600

1:18.613 (145,167 km/h) Janis Eglitis, LAT, Eglic Racing, Kawasaki 07.09.2013 (RACE)

1:18.769 (144,879 km/h) Janis Eglitis, LAT, Eglic Racing, Kawasaki 06.09.2013 (QUALIFY)

1:19.236 (144,025 km/h) Aki Valkila, FIN, HelRC, Kawasaki 07.09.2013 (PRACTICE)

Yamaha Center Cup

1:19.491 (143,563 km/h) Perttu Juntunen, FIN, MC Huhmari, Suzuki 05.07.2014 (RACE)

1:19.967 (142,709 km/h) Janne Koivuniemi, FIN, HelRC, BMW 05.07.2014 (QUALIFY)

C klass

1:21.147 (140,634 km/h) Albert Dubnitski, EST, RedMoto Honda Racing, Kawasaki 06.09.2014 (RACE)

1:22.409 (138,480 km/h) Timo Petteri Kallio, FIN, 06.09.2014 (QUALIFY)

1:21.370 (140,248 km/h) Albert Dubnitski, EST, RedMoto Honda Racing, Kawasaki 06.09.2014 (PRACTICE)

Moto 3

1:22.261 (138,729 km/h) Felix Nässi, FIN, HelRC, Honda 05.07.2014 (RACE)

1:21.968 (139,225 km/h) Felix Nässi, FIN, HelRC, Honda 05.07.2014 (QUALIFY)

1:22.800 (137,826 km/h) Felix Nässi, FIN, HelRC, Honda 06.07.2014 (PRACTICE)

Classic

1:30.382 (126,264 km/h) Jari Sihvonen, FIN, Yamaha 06.07.2013 (RACE)

1:29.509 (127,496 km/h) Pertti Eklund, FIN, SVKMK, Honda 05.07.2014 (QUALIFY)

1:32.624 (123,208 km/h) Antero Vesterinen, FIN, SVKMK, Yamaha FZR 1000 06.07.2013 (PRACTICE)

Honda CBR500R

1:32.793 (122,983 km/h) Felix Nässi, FIN, HelRC, Honda CBR500R 06.07.2014 (RACE)

1:32.829 (122,936 km/h) Aslan Hasan, FIN, HelRC, Honda CBR500R 05.07.2014 (QUALIFY)

1:33.512 (122,038 km/h) Karl Pärtelpoeg, EST, Honda Racing, Honda CBR500R 06.09.2013 (PRACTICE)

Honda CBR250R

1:39.826 (113,265 km/h) Ville Kandelin, FIN, WCRC, Honda CBR250R 06.07.2014 (RACE)

1:39.914 (114,218 km/h) Kari Vehniäinen, FIN, KonnMK/UA, Honda CBR250R 05.07.2014 (QUALIFY)

1:40.638 (113,397 km/h) Kari Vehniäinen, FIN, KonnMK/UA, Honda CBR250R 06.07.2014 (PRACTICE)

Mini GP

1:47.435 (106,222 km/h) Lenni Klemetti, FIN, IMK, Honda NSF 100 06.07.2014 (RACE)

1:47.835 (105,828 km/h) Lenni Klemetti, FIN, IMK, Honda NSF 100 05.07.2014 (QUALIFY)

1:48.994 (104,703 km/h) Fanni Ruokolainen, FIN, HelRC, Honda NSF 100 06.07.2014 (PRACTICE)

Honda CBR125R

1:54.686 (99,506 km/h) Martin Pärtelpoeg, EST, Äksi MK, Honda CBR125R 02.09.2012 (RACE)

2:01.998 (95,543 km/h) Martin Pärtelpoeg, EST, Äksi MK, Honda CBR125R 01.09.2012 (QUALIFY)

1:59.331 (95,633 km/h) Martin Pärtelpoeg, EST, Äksi MK, Honda CBR125R 02.09.2012 (PRACTICE)

Viimati uuendatud: 09.09.2014