EMV AUTORINGRADA


2019 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

11.-12.05.2019 1. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: BMW Xtreme

08.-09.06.2019 2. etapp, Ahvenisto

Tulemused 1
Tulemused 2

Sarja punktitabel peale 2. etappi: BMW Xtreme

28.-29.06.2019 3. etapp, auto24ring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: BMW Xtreme

27.-28.07.2019 4. etapp, Motopark

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: BMW Xtreme

24.-25.08.2019 5. etapp, Alastaro

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: BMW Xtreme

22.-23.09.2019 6. etapp, auto24ring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 6. etappi: BMW Xtreme



2018 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

11.-13.05.2018 1. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: BMW Xtreme

16.-17.06.2018 2. etapp, Ahvenisto

Tulemused 1
Tulemused 2

Sarja punktitabel peale 2. etappi: BMW Xtreme

29.06-01.07.2018 3. etapp, auto24ring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: BMW Xtreme

21.-22.07.2018 4. etapp, Seinäjoki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: BMW Xtreme

25.-26.08.2018 5. etapp, Alastaro

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: BMW Xtreme

22.-23.09.2018 6. etapp, auto24ring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 6. etappi: BMW Xtreme




2017 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

28.04-01.05.2017 1. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: BMW Xtreme

20.-21.05.2017 2. etapp, auto24ring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: BMW Xtreme

03.-04.06.2017 3. etapp, Ahvenisto

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: BMW Xtreme

30.06.-02.07.2017 4. etapp, auto24ring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: BMW Xtreme

25.-26.08.2017 5. etapp, Alastaro

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: BMW Xtreme

23.-24.09.2017 6. etapp, Alastaro

Tulemused

Sarja punktitabel peale 6. etappi: BMW Xtreme




2016 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:


30.04-01.05.2016 1. etapp, auto24ring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: BMW 325i Cup

14.-15.05.2016 2. etapp, Botniaring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: BMW 325i Cup

11.-12.06.2016 3. etapp, Kemora

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: BMW 325i Cup

29.06.-02.07.2016 4. etapp, auto24ring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: BMW 325i Cup

09.-10.07.2016 5. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: BMW 325i Cup

19.-21.08.2016 6. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 6. etappi: BMW 325i Cup




2015 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

02.-03.05.2015 1. etapp, auto24ring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Vormel Scandic, BMW 325i Cup

13.-14.06.2015 2. etapp, Botniaring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Vormel Scandic, BMW 325i Cup

26.-28.06.2015 3. etapp, auto24ring

Tulemused

Detailsed tulemused: Baltic Open, BMW 325i Cup, Formel Ford, Vormel Scandic, Legends, Porsche GT3 Cup, V1600, V8 Thundercars, Xtreme Race

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Vormel Scandic, BMW 325i Cup

22.-23.08.2015 4. etapp, Bikernieki

Tulemused 1
Tulemused 2

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Vormel Scandic, BMW 325i Cup

28.-29.08.2015 5. etapp, auto24ring

Tulemused

Detailsed tulemused: BMW 325i Cup, Vormel Scandic

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Vormel Scandic, BMW 325i Cup



2014 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

17.-18.05.2014 1. etapp, auto24ring

Tulemused

Detailsed tulemused: Baltic Open, Camaro Cup, A2000 LTU, A2000+ LTU, Open LTU, Volga, Vaz, 555 km Endurance, BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Kumho Challenge, National

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Baltic Open, BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Camaro Cup

27.-29.06.2014 2. etapp, auto24ring

Tulemused

Detailsed tulemused: Baltic Open, Legends, BMW 325i Cup, Xtreme Race, Camaro Cup, Vormel Scandic, Vormel Ford, V1600, Porsche GT3 Cup

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Baltic Open, BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Camaro Cup

12.-13.07.2014 3. etapp, Alastaro

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Baltic Open, BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Camaro Cup

09.08.2014 4. etapp, auto24ring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Baltic Open, BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Camaro Cup

23.-24.08.2014 5. etapp, Bikernieki

Tulemused 1
Tulemused 2

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Baltic Open, BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Camaro Cup

07.09.2014 6. etapp, auto24ring

Tulemused

Detailsed tulemused: Baltic Open, BMW 325i Cup, Vormel Scandic

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Baltic Open, BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Camaro Cup



2013 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

10.-11.05.2013 1. etapp, auto24ring

Tulemused

Detailsed tulemused: Baltic Open, Camaro Cup, BMW 325i Cup, Xtreme Race, Vormel Scandic, Kumho Challenge, Mitjet

Sarja punktitabel peale 1. etappi: BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Kumho Challenge, Baltic Open

01.-02.06.2013 2. etapp Nemuno Ziedas

ETAPP TÜHISTATUD !

Sarja punktitabel peale 2. etappi: BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Kumho Challenge, Baltic Open

14.-15.06.2013 3. etapp auto24ring

Tulemused

Detailsed tulemused: Baltic Open, BMW 325i Cup, Vormel Renault 1,6, Kumho Challenge, Latvian National

Sarja punktitabel peale 3. etappi: BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Kumho Challenge, Baltic Open

10.08.2013 4. etapp Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Kumho Challenge, Baltic Open

24.08.2013 5. etapp auto24ring

Tulemused

Detailsed tulemused: BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Baltic Open, Camaro Cup

Sarja punktitabel peale 5. etappi: BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Kumho Challenge, Baltic Open

21.09.2013 6. etapp auto24ring

Tulemused

Detailsed tulemused: BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Kumho Challenge, Baltic Open

Sarja punktitabel peale 6. etappi: BMW 325i Cup, Vormel Scandic, Kumho Challenge, Baltic Open



2012 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

04.-05.05.2012 1. ja 2. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: BMW 325i Cup, Kumho Challenge

02.-03.06.2012 3. ja 4. etapp, Nemuno Ziedas

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: BMW 325i Cup, Kumho Challenge

16.-17.06.2012 5. ja 6. etapp, Ahvenisto

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: BMW 325i Cup, Kumho Challenge

18.-19.08.2012 7. ja 8. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: BMW 325i Cup, Kumho Challenge

15.-16.09.2012 9. ja 10. etapp, Audruring

Tulemused

Detailsed tulemused: BMW 325i Cup, Baltic Open, Vormel Baltic, Kumho Challenge, Juniors, Latvian National

Sarja punktitabel peale 5. etappi: BMW 325i Cup, Kumho Challenge



2011 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

01.05.2011 1. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: BMW 325i Cup, Super1600, Vormel Baltic, Noored

28.-29.05.2011 2. etapp, Nemuno Ziedas

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: BMW 325i Cup, Super1600, Vormel Baltic, Noored

18.-19.06.2011 3. etapp, Audruring

Tulemused

Detailsed tulemused: BMW 325i Cup, Juniors, Super1600, Super B2000, Latvian National, Vormel Historic, Vormel Baltic, Baltic Open

Sarja punktitabel peale 3. etappi: BMW 325i Cup, Super1600, Vormel Baltic, Noored

08.-10.07.2011 4. etapp, Audruring

Tulemused

Detailsed tulemused: BMW 325i Cup, Honda Challenge, V1600, Camaro Cup, NEZ GT Cup, Porsche GT3 Cup, Juniors, Super1600, Xtreme Race

Sarja punktitabel peale 4. etappi: BMW 325i Cup, Super1600, Vormel Baltic, Noored

17.-18.09.2011 5. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: BMW 325i Cup, Super1600, Vormel Baltic, Noored



2010 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

02.05.2010 1. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: BMW 325i Cup, Super1600, Vormel Baltic, Noored

29.-30.05.2010 2. etapp, Nemuno Ziedas

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: BMW 325i Cup, Super1600, Vormel Baltic, Noored

19.06.2010 3. etapp, Audruring

Tulemused

Detailsed tulemused: BMW 325i Cup, Noored, Super1600, Latvian National, Baltic Open, Super B2000

Sarja punktitabel peale 3. etappi: BMW 325i Cup, Super1600, Vormel Baltic, Noored

09.-11.07.2010 4. etapp, Audruring

Tulemused

Detailsed tulemused: Xtreme Race, V1600, Honda Challenge, Super1600, Super B2000, Juniors, GT, Vormel Baltic, Vormel Renault 2,0, Nordic F3 Masters, Vormel Ford, BMW 325i Cup

Sarja punktitabel peale 4. etappi: BMW 325i Cup, Super1600, Vormel Baltic, Noored

15.08.2010 1 tunni kestvussõit, Audruring

Tulemused

18.-19.09.2010 5. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: BMW 325i Cup, Super1600, Vormel Baltic, Noored

25.09.2010 2 tunni kestvussõit, Audruring

Tulemused



2009 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

02.05.2009 1. etapp, Bikernieki

Tulemused

Detailsed tulemused: F3, Vormel Baltic, National Class, BMW 325i Cup, Super Production, Super1600, Baltic Open

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Vormel Baltic, Super1600, Noored, BMW 325i Cup

27.-28.06.2009 2. etapp, Audruring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Vormel Baltic, Super1600, Noored, BMW 325i Cup

11.-12.07.2009 3. etapp, Audruring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Vormel Baltic, Super1600, Noored, BMW 325i Cup

22.-23.08.2009 4. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Vormel Baltic, Super1600, Noored, BMW 325i Cup

29.08.2009 5. etapp, Audruring

Tulemused

Detailsed tulemused: GT Super Nordic, BMW 325i Cup, Noored, Latvian National, Super1600, Baltic Open, Vormel Baltic

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Vormel Baltic, Super1600, Noored, BMW 325i Cup

19.-20.09.2009 6. etapp, Nemuno Ziedas

Tulemused

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Vormel Baltic, Super1600, Noored, BMW 325i Cup




2008 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

03.-04.05.2008 1. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Vormel Baltic, Vormel Renault, Super1600, Super2000, Noored, BMW 325i Cup

28.-29.06.2008 2. etapp, Audruring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Vormel Baltic, Vormel Renault, Super1600, Super2000, Noored, BMW 325i Cup

12.07.2008 3. etapp, Audruring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Vormel Baltic, Vormel Renault, Super1600, Super2000, Noored, BMW 325i Cup

08.-09.08.2008 4. etapp, Audruring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Vormel Baltic, Vormel Renault, Super1600, Super2000, Noored, BMW 325i Cup

30.-31.08.2008 5. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Vormel Baltic, Vormel Renault, Super1600, Super2000, Noored, BMW 325i Cup




2007 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

06.05.2007 1.-2. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Vormel Baltic, Super1600, NEZ 2000, NEZ GT, Legends, Noored

09.-10.06.2007 3.-4. etapp, Tallinn

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Vormel Baltic, Super1600, NEZ 2000, NEZ GT, Legends, Noored

22.07.2007 5.-6. etapp, Audruring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Vormel Baltic, Super1600, NEZ 2000, NEZ GT, Legends, Noored

11.08.2007 7.-8. etapp, Audruring

Tulemused

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Vormel Baltic, Super1600, NEZ 2000, NEZ GT, Legends, Noored

15.-16.09.2007 9.-10. etapp, Alastaro

Tulemused

Sarja punktitabel peale 10. etappi: Vormel Baltic, Super1600, NEZ 2000, NEZ GT, Legends, Noored




2006 BMW EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

06.-07.05.2006 1.-2. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Vormel Baltic, Super1600, B1600, B2000, Super2000, Baltic GT, Noored

10.-11.06.2006 3.-4. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Vormel Baltic, Super1600, B1600, B2000, Super2000, Baltic GT, Noored

15.-16.07.2006 5.-6. etapp, Sauga

ETAPP TÜHISTATUD !

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Vormel Baltic, Super1600, B1600, B2000, Super2000, Baltic GT, Noored

05.-06.08.2006 7.-8. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Vormel Baltic, Super1600, B1600, B2000, Super2000, Baltic GT, Noored

09.-10.09.2006 9.-10. etapp, Ahvenisto

Tulemused

Sarja punktitabel peale 10. etappi: Vormel Baltic, Super1600, B1600, B2000, Super2000, Baltic GT, Noored




2005 BMW EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

01.05.2005 Treeninglaager ja Noorteklassi 1. etapp, Sauga

Tulemused

Detailsed tulemused: Noorteklass, Vormelid, Seeriaautod, ERK Standard

07.-08.05.2005 1. ja 2. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Vormel Baltic, Super1600, Super2000, B2000, Baltic GT, Noorteklass

21.-22.05.2005 Vilnius

Tulemused

11.-12.06.2005 3. ja 4. etapp, Tallinn

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Vormel Baltic, Super1600, Super2000, B2000, Baltic GT, Noorteklass

30.06.2005 etapp, Sauga

Tulemused

02.-03.07.2005 5. ja 6. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Vormel Baltic, Super1600, Super2000, B2000, Baltic GT, Noorteklass

17.07.2005 5. ja 6. etapp Noorteklass, Sauga

Tulemused

13.-14.08.2005 7. ja 8. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Vormel Baltic, Super1600, Super2000, B2000, Baltic GT, Noorteklass

03.-04.09.2005 8. etapp Super 2000, Ahvenisto

Tulemused

24.09.2005 9. ja 10. etapp Noorteklass, Sauga

Tulemused




2004 BMW EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

19.-20.06.2004 1. ja 2. etapp, Sauga

Tulemused

Detailsed tulemused: Super 1600, N-1400, Gislaved VW Golf 1600, Vormel Baltic, Schenker B2000, Hansa Leasing Baltic GT, Noorteklass

Sarja punktitabel peale 2. etappi: N-1400, Super 1600, Gislaved Golf 1600, Vormel Baltic, Schenker B2000, Hansa Leasing Baltic GT, Noorteklass, Yaris Cup

10.-11.07.2004 3. ja 4. etapp, Sauga

Tulemused

Detailsed tulemused: Vormel Baltic, Touring 2000, Touring 1600Super Light 2000, Honda Civic Type R, Noorteklass

Sarja punktitabel peale 4. etappi: N-1400, Super 1600, Gislaved Golf 1600, Vormel Baltic, Schenker B2000, Hansa Leasing Baltic GT, Noorteklass, Yaris Cup

17.07.2004 Vormel Estoniate kokkutulek / demonstratsioonsõit

Tulemused

Detailsed tulemused: Vormel Estonia, ESTfield

07.-08.08.2004 5. ja 6. etapp, Sauga

Tulemused

Detailsed tulemused: Vormel Baltic, Gislaved Golf 1600, N-1400, Super 1600, Schenker B2000, Hansa Leasing Baltic GT, Noorteklass, Krossiautod, ESTfield

Sarja punktitabel peale 6. etappi: N-1400, Super 1600, Gislaved Golf 1600, Vormel Baltic, Schenker B2000, Hansa Leasing Baltic GT, Noorteklass, Yaris Cup

28.-29.08.2004 7. ja 8. etapp, Bikernieki

Tulemused

Detailsed tulemused: Vormel Baltic, Gislaved Golf 1600, N-1400, Super1600, Schenker B2000, Hansa Leasing Baltic GT

Sarja punktitabel peale 8. etappi: N-1400, Super 1600, Gislaved Golf 1600, Vormel Baltic, Schenker B2000, Hansa Leasing Baltic GT, Noorteklass, Yaris Cup

11.-12.09.2004 9. ja 10. etapp, Sauga

Tulemused

Detailsed tulemused: Vormel Baltic, Gislaved Golf 1600, Super1600, Hansa Leasing Baltic GT, Noorteklass

Sarja punktitabel peale 10. etappi: N-1400Super 1600, Gislaved Golf 1600, Vormel Baltic, Schenker B2000, Hansa Leasing Baltic GT, Noorteklass, Yaris Cup

25.-26.09.2004 .etapp, Vilnius

Tulemused

Detailsed tulemused: Vormel Baltic, Gislaved Golf 1600, Super1600, Hansa Leasing Baltic GT, Schenker B2000, N-1400




2003 BMW EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

21.06.2003 1. etapp, Sauga

Tulemused

Detailsed tulemused: Super 1600, Gislaved VW Golf, Vormel Baltic, Hansa Leasing B2000, Vabaklass, ESSO Yaris Cup

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super 1600, Gislaved VW Golf, Vormel Baltic, Hansa Leasing B2000, Vabaklass, ESSO Yaris Cup

12.07.2003 2. etapp, Upa

Tulemused

Detailsed tulemused: Vormel Baltic, Gislaved Golf Golf, Vabaklass

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super 1600, Gislaved VW Golf, Vormel Baltic, Hansa Leasing B2000, Vabaklass, ESSO Yaris Cup

09.-10.08.2003 3. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super 1600, Gislaved VW Golf, Vormel Baltic, Hansa Leasing B2000, Vabaklass, ESSO Yaris Cup

24.08.2003 4. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super 1600, Gislaved VW Golf, Vormel Baltic, Hansa Leasing B2000, Vabaklass, ESSO Yaris Cup

06.-07.09.2003 5. etapp, Tallinn

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super 1600, Gislaved VW Golf, Vormel Baltic, Hansa Leasing B2000, Vabaklass, ESSO Yaris Cup

14.09.2003 6. etapp, Sauga

Tulemused

Detailsed tulemused: Vormel Baltic, Super 1600, Gislaved Golf 1600, Hansa Leasing B2000, Vabaklass

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super 1600, Gislaved VW Golf, Vormel Baltic, Hansa Leasing B2000, Vabaklass, ESSO Yaris Cup




2002 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

05.05.2002 1. etapp, Bikernieki (ESSO Yaris Cup)

Tulemused

18.05.2002 2. etapp, Vilnius (ESSO Yaris Cup)

Tulemused

25.05.2002 1. etapp, Raadi

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000, ESSO Yaris Cup, Registreerija arvestus

22.06.2002 2. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000, ESSO Yaris Cup, Registreerija arvestus

20.-21.07.2002 2. etapp, Sauga (Vormel Baltic)

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000, ESSO Yaris Cup, Registreerija arvestus

25.08.2002 3. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000, ESSO Yaris Cup, Registreerija arvestus

31.08.-01.09.2002 4. etapp, Tallinn

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000, ESSO Yaris Cup, Registreerija arvestus

14.-15.09.2002 5. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000, ESSO Yaris Cup, Registreerija arvestus




2001 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

13.05.2001 1. etapp, Bikernieki (Vormel Baltic)

Tulemused

26.-27.05.2001 1. ja 2. etapp, Raadi

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000

28.-29.07.2001 3. ja 4. etapp, Raadi

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000

26.08.2001 5. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000

01.-02.09.2001 6. ja 7. etapp, Tallinn

Tulemused

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000

15.-16.09.2001 8. ja 9. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 9. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000

06.-07.10.2001 10. ja 11. etapp, Raadi

Tulemused

Sarja punktitabel peale 11. etappi: Super 1600, Vabaklass, VW Golf 1600, Vormel Baltic, B2000




2000 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

20.-21.05.2000 1. ja 2. etapp, Raadi

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, Vabaklass, VW Golf 1600, F1600/F4, B2000

28.05.2000 3. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, Vabaklass, VW Golf 1600, F1600/F4, B2000

17.-18.05.2000 4. ja 5. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, Vabaklass, VW Golf 1600, F1600/F4, B2000

15.-16.07.2000 6. ja 7. etapp, Raadi

Tulemused

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, Vabaklass, VW Golf 1600, F1600/F4, B2000

27.08.2000 8. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Super1600, Vabaklass, VW Golf 1600, F1600/F4, B2000

23.-24.09.2000 9. ja 10. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 10. etappi: Super1600, Vabaklass, VW Golf 1600, F1600/F4, B2000

09.-10.09.2000 Raadi Ring 2000, Raadi

Tulemused




1999 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

05.-06.06.1999 1. ja 2. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, Vabaklass, VW Golf 1600, F1600/F4

10.-11.07.1999 3. ja 4. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, Vabaklass, VW Golf 1600, F1600/F4

17.07.1999 “AutoKoff-99″ & “MotoKoff-99″, Upa

Tulemused

20.-22.08.1999 5. ja 6. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, Vabaklass, VW Golf 1600, F1600/F4

29.08.1999 7. etapp, Bikernieki

Tulemused

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, Vabaklass, VW Golf 1600, F1600/F4

11.-12.09.1999 8. ja 9. etapp, Sauga

Tulemused

Sarja punktitabel peale 9. etappi: Super1600, Vabaklass, VW Golf 1600, F1600/F4

02.-03.10.1999 Raadi 99 Havoline Racing, Raadi

Tulemused



1998 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
F-1600, F-4
1. Meelis Telliskivi, Kavor, Estonia 26; 2. Jaak Kuul, ARSK, Estonia 21/10; 3. Andi Mellis, SK Villu, Estonia 21.
Vabaklass
1. Tõnu Soomer, Polaris Racing, BMW 320i; 2. Andres Bergmann, Polaris Racing, BMW 320I; 3. Tarmo Trummal, Polaris Racing, BMW M3.
Super 1600
1. Tarmo Ausing, HNS Racing, Lada 2105; 2. Karmo Rätsep, Märjamaa Rally Team, VAZ-21083; 3. Aivis Ohtla, Autoringrajasõitjate Klubi, VAZ-2108.
Volkswagen Golf I
1. Paavo Rebane, Autoringrajasõitjate Klubi; 2. Margus Pihlak; Autoringrajasõitjate Klubi; 3. Karl Spiegel, Autoringrajasõitjate Klubi.
Volkswagen Golf II
1. Jaak Maaten, Autoringrajasõitjate Klubi; 2. Heino Karikosk, Autoringrajasõitjate Klubi; 3. Ahti Sei, Autoringrajasõitjate Klubi.



1997 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
F-1300
1. Arvo Mellis, SK Villu, Estonia 21; 2. Jaak Kuul, Autoringrajasõitjate Klubi, Estonia 21/10; 3. Andres Lille, Autoringrajasõitjate Klubi, Estonia 21/10.
F-1600, F-4
1. Meelis Telliskivi, Kavor, Estonia 26; 2. Urmas Laansoo, Autoringrajasõitjate Klubi, Estonia 25; 3. Urmas Kilu, Autoringrajasõitjate Klubi, Estonia 21/10.
Lada Super 1600
1. Tarmo Ausing, HNS Racing, Lada 2105; 2. Raul Orav, Aautoringrajasõitjate Klubi, Lada Samara 2108; 3. Tarmo Sulger, Autoringrajasõitjate Klubi, Lada-2105.
Volkswagen Golf
1. Heino Karikosk, AS Forss; 2. Peeter Noode, AS Forss; 3. Karl Spiegel, Autoringrajasõitjate Klubi.
Ühisklass (A, N, E ja ERK)
1. Mait Meriloo, Mitsubishi Lancer Evo III; 2. Toomas Kitsing, Ford Escort RS Cosworth; 3. Robert Lepikson, Mitsubishi Lancer Evo IV.

1997 Eesti autoringraja meistrivõistluste detailne punktitabel



1996 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
F-1300 Lada
1. Jaak Kuul, Kuul Sport; 2. Arvo Mellis; 3. Andrus Braunbrück.
Lada Rex Cup
1. Tarmo Ausing, AS HNS; 2. Erko Eriste; 3. Roman Sokolov.
Sõiduautode vabaklass
1. Raido Rüütel, SK Rüütel & Vanaselja Racing, Toyota Celica Turbo 4WD; 2. Toomas Nurmsalu; 3. Robert Lepikson.



1995 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
F-1600 / F-4
1. Urmas Uusneem, Asmer Racing; 2. Meelis Telliskivi, Kavor; 3. Jaak Kuul, Spordiklubi ET Vormel.
F-1300 (Lada)
1. Tooma Kallasmaa, T. Kallasmaa, Kavor; 2. Urmas Kilu, U. Kilu; 3. Jaak Kuul, Spordiklubi ET Vormel.
Sõiduautode vabaklass:
1. Tõnu Soomer, AS ASC, BMW M3; 2. Peeter Noode, AS Forss, Volkswagen Scirocco; 3. Andres Kaabel, A. Kaabel, VAZ-2108.



1994 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
F-1300
1. Urmas Kilu, Tallinn; 2. Toomas Kallasmaa, Jõgevamaa; 3. Jaak Kuul, Harjumaa.
F-1600
1. Urmas Uusneem, Asmer Racing, 2. Jaak Kuul, Harjumaa; 3. Ivo Lilleberg, Keila.
Seeriaautode vabaklass
1. Tõnu Soomer, AS ASC, BMW M3; 2. Andres Kaabel, Harjumaa, Lada Samara 2108; 3. Erki Piirsalu, Tallinn, Volkswagen Golf.



1993 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
F-1300
1. Jaak Kuul, Eesti Talleks; 2. Toomas Kallasmaa, Saduküla SK; 3. Toomas Kaljuste, T. Kaljuste.
F-1600
1. Urmas Uusneem, Asmer Racing; 2. Ivo Lilleberg, VET; 3. Urmas Laansoo, U. Laansoo.



1992 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
F-1300
1. Rain Pilve, AMK Ramo; 2. Guido Allmere, Salvo Racing Team; 3. Jaak Kuul, Eesti Talleks.
F-1600
1. Urmas Uusneem, Asmer Racing; 2. Rain Pilve, AMK Ramo; 3. Heino Karikosk, H. Karikosk.
Volga
1. Peeter Noode, Tempo Racing; 2. Enn Teppand, Pärnu Ring; 3. Mati Rumessen, Tempo Racing.



1991 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-Vostok
1. Ivo Lilleberg, VET; 2. Toomas Kaljuste, Tallinn; 3. Urmas Uusneem, Harjumaa.
Vormel-1600
1. Mart Kongo, Vasar; 2. Toivo Asmer, Harjumaa; 3. Raivo Hääl, Tallinn.
Volga
1. Peeter Noode, SK Tempo; 2. Mati Rumessen, Tallinn; 3. Enn Teppand, Pärnu.

1991 Eesti autoringraja meistrivõistluste detailne punktitabel



1990 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-Vostok
1. Rain Pilve, Estonia Võidusõit; 2. Toomas Kaljuste, Tallinn; 3. Imant Kronberg, Pärnu.
Vormel-1600
1. Mart Kongo, Vasar; 2. Toivo Asmer, Harjumaa; 3. Avo Soots, Tallinn.
Volga
1. Peeter Noode, Tallinn; 2. Enn Teppand, Pärnu; 3. Peeter Allas, Tallinn.



1989 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-Eastern
1. Toivo Asmer, TSK Tallept, 2. Mart Kongo, Tallinn; 3. Boris Eylandt, Tallinn.
Vormel-Mondial
1. Ott Vanaselja, TARK; 2. Toomas Napa, Harju; 3. Väino Viksi, Saue sovhoos.
Lada
1. Ain Böckler, Eesti Põllumajanduse Akadeemia.
Volga
1. Peeter Noode, SK Tempo; 2. Andres Mäeots, SK Tempo; 3. Toomas Seppam, Tempo.



1988 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-Eastern
1. Toivo Asmer, TSK Tallept; 2. Ott Vanaselja, Tallinn; 3. Mart Kongo, Tallinn.
Vormel-Mondial
1. Toomas Napa, TSK Tallept; 2. Urmas Põld, Harju; 3. Raivo Hääl, Tallinna Spetsialiseeritud Autobaas.
7. klass
1. Tõnu Soomer, TSK Sõprus; 2. Jaanus Niilson; 3. Ain Böckler.
10. klass
1. Harry Anderson, Pärnu; 2. Andres Mäeots, Tallinn; 3. Enn Teppand, Pärnu.



1987 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-3
1. Avo Soots, Tartu ARK; 2. Urmas Haamer, Kose EPT; 3. Vladimir Krivodub, Autobaas Turist.
Vormel-Eastern
1. Toivo Asmer, TSK Tallept; 2. Urmas Põld, Tartu ARK; 3. Mart Kongo, TK Vasar.
7. klass
1. Heldur Kuusing, VTSK.
10. klass
1. Peeter Noode, SK Tempo; 2. Jüri Paenurm, SK Tempo; 3. Andres Mäeots, SK Tempo.



1986 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-3
1. Avo Soots, Tartu ARK; 2. Urmas Haamer, Kose EPT; 3. Ilmar Pardane, Tallinna Spetsialiseeritud Autobaas.
Vormel-Eastern
1. Raivo Hääl, Tallinna Spetsialiseeritud Autobaas; 2. Aare Ind, Tallinna Jõud; 3. Mait Luha, Tallinna Spetsialiseeritud Autobaas.
7. klass
1. Ants Tõnnberg, TSK Sõprus; 2. Tõnu Soomer, TSK Sõprus; 3. Heldur Kuusing, SK Tempo.
10. klass
1. Peeter Noode, SK Tempo; 2. Peeter Allas, SK Tempo; 3. Harry Anderson, Pärnu ATP.



1985 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-3
1. Urmas Haamer, Kose EPT; 2. Ilmar Pardane, Tallinna Spetsialiseeritud Autobaas; 3. Helmut Langerpaur, Ranna sovhoos.
Vormel-Eastern
1. Toivo Asmer, TSK Tallept; 2. Mart Kongo, Tallept; 3. Mait Luha, Tallinna Spetsialiseeritud Autobaas.
Volga
1. Andres Haava, SK Tempo; 2. Harry Anderson, Pärnu Autobussipark; 3. Heldur Kuusing, SK Tempo.



1984 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-3
1. Urmas Haamer, Kose EPT; 2. Väino Pentus, TSK Sport; 3. Helmut Langerpaur, Ranna sovhoos.
Vormel-Eastern
1. Raul Sarap, Tallinna Autoremondi Katsetehas; 2. Urmas Põld, Tallinna Autoremondi Katsetehas; 3. Boris Eylandt, TSK Sport.
Žiguli
1. Ivar Peedu, Tallinna Autoveod; 2. Ants Tõnnberg, TSK Sõprus; 3. Toomas Aavisto, TSK Võit.
Volga
1. Andres Haava, SK Tempo; 2. Jüri Paenurm, SK Tempo.



1983 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-Molodjožnaja
1. Jüri Iva, TSK Tallept.
Vormel-3
1. Mait Luha, Tallinna Spetsialiseeritud Autobaas; 2. Leo Jazel, ALMAVÜ.
Vormel-Vostok
1. Raul Sarap, Tallinna Autoremondi Katsetehas; 2. Imant Kronberg, Jõud; 3. Urmas Põld, Kalev.
Žiguli
1. Toomas Aavisto, TSK Sport.
Volga
1. Andres Haava, SK Tempo; 2. Heldur Kuusing, SK Tempo; 3. Harry Anderson, Kalev.



1982 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-Molodjožnaja
1. Jüri Vaikma, Tallinna Spetsialiseeritud Autobaas; 2. Ahto Nappus, TSK Talleks.
Vormel-3
1. Peep Kosk, Tallinna Spetsialiseeritud Autobaas; 2. Avo Laid, Spetsialiseeritud Autobaas; 3. Avo Soots, Tallinna Autoremondi Katsetehas.
Vormel-Vostok
1. Raul Sarap, Tallinna Autoremondi Katsetehas; 2. Mait Luha, Spetsialiseeritud Autobaas; 3. Boris Eylandt, TSK Sport.
A2/1-8
1. Ants Tõnnberg, TSK Sõprus.
A2/1-10
1. Andres Haava, SK Tempo; 2. Heldur Kuusing, SK Tempo; 3. Mihkel Mumm, Pärnu Autobaas.



1981 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Väikevormel
1. Jüri Iva, TSK Tallept; 2. August Sarap, TSK Start; 3. Heino Tiisler, Võru TSK.
Vormel-3
1. Avo Soots, Tallinna Autoremondi Katsetehas.
Vormel-Eastern
1. Boris Eylandt, TSK Sport; 2. Mait Luha, TSK Tallinna SAB; 3. Avo Tann, TSK Start.
7. klass
1. Toivo Naarismaa, TSK Sõprus; 2. Toomas Aavisto, TSK Sport.
8. klass
1. Ants Tõnnberg, TSK Sõprus.
10. klass
1. Mihkel Mumm, Tartu Autobaas; 2. Erki Eriste, Pärnu ATB; 3. Andres Haava, SK Tempo.



1980 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Väikevormel
1. Jüri Iva, TSK Tallept; 2. Jüri Oruste, TSK Sport; 3. Olev Kroon, TSK Tallept.
Vormel-3
1. Edgar Aavik, TSK Start; 2. Avo Soots, Tallinna Autoremondi Katsetehas; 3. Rein Lant, TSK Start.
Vormel-Eastern
1. Mait Luha, TSK Sport; 2. Peep Kosk, Spetsialiseeritud Autobaas; 3. Tarmo Villem, Tallinna Autoremondi Katsetehas.
VAZ-21011
1. Toomas Aavisto, TSK Sõprus; 2. Toivo Naarismaa, TSK Sõprus; 3. Boris Eylandt, TSK Sport.
VAZ-2106
1. Ants Tõnnberg, TSK Sõprus; 2. Sulev Adamson, TSK Sport.
GAZ-24
1. Viljar Kõverik, SK Tempo; 2. Mihkel Mumm, Pärnu Taksopark; 3. Heldur Kuusing, SK Tempo.



1979 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Väikevormel
1. Toivo Truuts, Teaduste Akadeemia Autobaas; 2. Tõnu Feldman, TSK Tallept; 3. Ants Jaanus, EPT.
Vormel-3
1. Lembit Tammsaar, TSK Neptun; 2. Mait Luha, TSKSport; 3. Avo Soots, Tallinna Autoremondi Katsetehas.
Vormel-Vostok
1. Raul Sarap, Tallinna Autoremondi Katsetehas; 2. Mait Luha, TSK Sport; 3. Valentin Meltsas, Saue sovhoos.
I klass (VAZ-21011)
1. Toomas Aavisto, TSK Sport; 2. Rein Raudsepp, Kalev; 3. Valter Kaarneem, TSK Sport.
VAZ-2103
1. Aivo Reinaru, Tallept.
Volga
1. Viljar Kõverik, SK Tempo; 2. Heldur Kuusing, Tempo; 3. Toomas Olbrei, Tartu ATP.



1978 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Väikevormel
1. Toivo Truuts, Teaduste Akadeemia Autobaas; 2. Tõnu Feldman, TSK Tallept; 3. Ants Jaanus, Harju Jõud.
Vormel-Eastern
1. Raul Sarap, Tallinna Autode Remondi Katsetehas; 2. Mait Luha, TSK Sport; 3. Valentin Meltsas, Saue sovhoos.
Vormel-3
1. Lembit Tammsaar, TSK Neptun; 2. Mait Luha; 3. Avo Soots, Tallinna Autode Remondi Katsetehas.
I klass (VAZ-21011)
1. Valter Kaarneem, TSK Sõprus; 2. Toomas Aavisto, TSK Sport; 3. Avo Kuik, Kalevi VAMK.
II klass (VAZ-2103 ja Moskvitš)
1. Ants Tõnnberg, TSK Sõprus; 2. Jaan Tedre, TSK Sport; 3. Jaan Kuusik, Tallinna Autoveod.
III klass (Volga)
1. Sulev Adamson, SK Tempo; 2. Viljar Kõverik, SK Tempo; 3. Igo Rätsep, TSK Sport.



1977 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Väikevormel
1. Tõnu Feldman, TSK Sõprus; 2. Ants Oopkaup, TSK Neptun; 3. Mati Jugasaar, Tallinna Autoveod.
Vormel-3
1. Lembit Teesalu, TSK Sport; 2. Raivo Osanik, Tallinna Side; 3. Tõnu Teesalu, TSK Tallept.
Vormel-Eastern
1. Boris Eylandt, TSK Sport; 2. Raido Rüütel, Tallinna Kalev; 3. Jüri Iva, Harju Jõud.



1976 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-4
1. Enno Jürima, TSK Sport; 2. Toivo Asmer, TSK Sport; 3. Ants Jaanus, Harju Jõud.
Vormel-3
1. Rein Miller, TSK Sport; 2. Madis Laiv, Tallinna Kalev; 3. Mait Luha, TSK Neptun.
Vormel-1 ja vormel-2
1. Henry Saarm, TSK Neptun; 2. Peep Laansoo, Tallinna Autoveod; 3. Mati Salumets, Pajusi kolhoos.



1975 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-4
1. Kalju Berting, Tallinna Autoveod; 2. Toomas Metsar, Tallinna Autoveod; 3. Toivo Asmer, TSK Sport.
Vormel-3
1. Enn Griffel, Tallinna Kalev; 2. Raivo Osanik, Tallinna Spetsialiseeritud Autobaas; 3. Mait Luha, TSK Neptun.
Vormel-2
1. Madis Laiv, Tallinna Kalev; 2. Arvi Allvee, Kohtla-Järve Kalev; 3. Jüri Hints, Tallinna Kalev.



1974 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-4
1. Tõnu Teesalu, TSK Sport; 2. Toivo Asmer, TSK Sport; 3. Leo Jazel, Harju Jõud.
Vormel-3
1. Jukk Reintam, TSK Neptun; 2. Heido Karu, Tallinna Kalev; 3. Rein Miller, TSK Sport.
Vormel-2
1. Peep Laansoo, Tallinna Autoveod; 2. Lembit Teesalu, TSK Sport; 3. Madis Laiv, Tallinna Kalev.



1973 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-4
1. Toomas Napa, Tallinna Autoveod; 2. Tõnu Teesalu, TSK Sõprus; 3. Kalju Vaard, TSK Sõprus.
Vormel-3
1. Otomar Õunas, Tallinna Kalev; 2. Valter Kaarneem, TSK Võit; 3. Heido Karu, Tallinna Kalev.
Vormel-2
1. Peep Laansoo, Tallinna Autoveod; 2. Jaan Küünemäe, Kohtla-Järve Kalev; 3. Raido Rüütel, Tallinna Kalev.



1972 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-4
1. Tõnu Teesalu, TSK Sõprus; 2. Endel Untera, TSK Võit; 3. Toomas Napa, Tallinna Kalev.
Vormel-3
1. Enn Griffel, Tallinna Kalev; 2. Heido Karu, Tallinna Kalev; 3. Otomar Õunas, Tallinna Kalev.
Vormel-2
1. Raido Rüütel, Tallinna Kalev; 2. Jaan Küünemäe, Kohtla-Järve Kalev; 3. Henry Saarm, TSK Sõprus.



1971 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-4
1. Peep Laansoo, Tallinna Kalev; 2. Kalju Berting, Tallinna Kalev; 3. Ants Ilumets, Tallinna Kalev.
Vormel-3
1. Enn Griffel, Tallinna Kalev; 2. Heido Karu, Tallinna Kalev; 3. Jaan Küünemäe, Kohtla-Järve Kalev.
Vormel-1
1. Madis Laiv, Tallinna Kalev; 2. Jukk Reintam, Tallinn.



1970 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-4
1. Ants Vaino, Vändra Jõud; 2. Ants Veski, Tallinna Kalev; 3. Vello Vaaderpass, Tallinna Kalev.
Vormel-3
1. Madis Laiv, Tallinna Kalev; 2. Henry Saarm, TSK Sõprus; 3. Mati Salumets, TSK Sõprus.



1969 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-4
1. Peep Laansoo, Tallinna Kalev; 2. Mati Salumets, Tallinna Kalev; 3. Jüri Adamson, Tallinna Kalev.
Vormel-3
Eesti meistrimedaleid välja ei jagatud, kuna “Kalevi” Suursõidul, mis oli vabariigi tšempionaadiks, kõik Eesti autosportlased katkestasid.



1968 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:



1967 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:



1966 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:



1965 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vabavormel
1. Henry Saarm, Tallinna Kalev; 2. Mihkel Mark, Tartu.
Vormel-1
1. Jaan Küünemäe, Võru ALMAVÜ; 2. Ants Veski, Tallinn; 3. Madis Laiv, Tallinn.



1964 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:



1963 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vabavormel
1. Henry Saarm, Tallinna Kalev; 2. Endel Mölder, Tallinn.
Vormel-3
1. Madis Laiv, Tallinna Kalev.
Vormel-1
1. Enn Griffel, Tallinna Kalev; 2. Uno Aava, Tallinna Kalev.



1962 EESTI AUTORINGRAJA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Vormel-Junior
1. Henry Saarm, Tallinna ALMVÜ.
Vormel-3
1. Madis Laiv, Tallinna Kalev.
Vormel-1
1. Jaan Hange, Nõukogude Armee.