EMV KARDISPORDIS

2020 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

20.06.2020 1. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: CadetMicro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabelid peale 1. etappi: Micro, Mini, OK Junior, OK, KZ2 ,Rotax Micromax, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, X30 Junior, X30 Senior , Retro

04.07.2020 2. etapp Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, OK Junior, OK, KZ2

Sarja punktitabelid peale 2. etappi: Micro, Mini, OK Junior, OK, KZ2Rotax Micromax, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters , X30 Junior, X30 Senior , Retro

25.07.2020 3. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, OK Junior, OK, KZ2

Sarja punktitabelid peale 3. etappi: Micro, Mini, OK Junior, OK, KZ2 , Rotax Micromax, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters , X30 Junior, X30 Senior, Retro

19.09.2020 4. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, X30 Junior, X30 Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2, Retro

Sarja punktitabelid peale 4. etappi: Micro, Mini, OK Junior, OK, KZ2 , Rotax Micromax, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters , X30 Junior, X30 Senior, Retro

26.09.2020 5. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Rotax MicroMax, Rotax MiniMax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabelid peale 5. etappi: Micro, Mini, OK Junior, OK, KZ2 , Rotax Micromax, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters , X30 Junior, X30 Senior, Retro

03.10.2020 5 .etapp Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, OK Junior, OK, KZ2

Sarja punktitabelid peale 5. etappi: Micro, Mini, OK Junior, OK, KZ2 , Rotax Micromax, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters , X30 Junior, X30 Senior, Retro



2019 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:


27.04.2019 1. etapp Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet, Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 1. etappi : Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2

11.05.2019 2. etapp Lange kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet, Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 2. etappi : Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2

08.06.2019 3. etapp Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet, Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2, Retro

Sarja punktitabel peale 3. etappi : Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2, Retro A, Retro N

13.07.2019 4. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet, Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2, Retro

Sarja punktitabel peale 4. etappi : Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2, Retro A, Retro N

02.08.2019 5. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet, Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 5. etappi : Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2

03.08.2019 6. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet, Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 6. etappi : Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2

14.09.2019 7. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet, Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 7. etappi : Micro, Mini, OK Junior, OK, DD2, Masters, KZ2




2018 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

28.04.2018 1. etapp Tabasalu kardirada


Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Junior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2

Sarja punktitabel peale 1. etappi : Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2

12.05.2018 2. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Junior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2

Sarja punktitabel peale 2. etappi : Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2

16.06.2018 3. etapp Lange kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Junior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2 Retro

Sarja punktitabel peale 3. etappi : Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2 Retro

27.07.2018 4. etapp Käina kardirada


Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2

Sarja punktitabel peale 4. etappi : Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2

28.07.2018 5. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2

Sarja punktitabel peale 5. etappi : Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2

18.08.2018 6. etapp Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet Micro Mini X30-Junior X30-Senior Retro Rotax-Junior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2

Sarja punktitabel peale 6. etappi : Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2 Retro

15.09.2018 7. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Cadet Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Junior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2

Sarja punktitabel peale 7. etappi : Micro Mini X30-Junior X30-Senior Rotax-Max Rotax-DD2 Rotax-Masters KZ2




2017 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

15.04.2017 1. etapp Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, Masters, KZ2

29.04.2017 2. etapp Kuningamäe kardirada

ETAPP TÜHISTATUD !

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, Masters, KZ2

27.05.2017 3. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, Masters, KZ2

17.06.2017 4. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, Masters, KZ2

14.07.2017 5. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, Masters, KZ2

15.07.2017 6. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, Masters, KZ2

19.08.2017 7. etapp Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, Masters, KZ2

16.09.2017 8. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, Masters, KZ2

17.09.2017 9. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 9. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, Masters, KZ2




2016 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

16.04.2016 1. etapp Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

14.05.2016 2. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

04.06.2016 2. etapp Rotax Balti, Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Rotax Micro Max, Rotax Mini Max, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, Rotax Max DD2, Rotax Max Masters DD2

05.06.2016 3. etapp Rotax Balti, Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Rotax Micro Max, Rotax Mini Max, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, Rotax Max DD2, Rotax Max Masters DD2

11.06.2016 3. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

09.07.2016 4. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

22.07.2016 5. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

23.07.2016 6. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

13.08.2016 7. etapp Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

17.09.2016 8. etapp Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Micro, Mini, Rotax Junior, Rotax Senior, X30 Junior, X30 Senior, DD2, Masters, KZ2




2015 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

18.04.2015 Treeninglaager Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, KZ2

25.04.2015 1. etapp Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

02.05.2015 2. etapp Rotax Balti, Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Rotax Micro Max, Rotax Mini Max, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, Rotax Max DD2, Rotax Max Masters DD2

23.05.2015 2. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

20.06.2015 3. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

04.07.2015 4. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

24.07.2015 5. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

25.07.2015 6. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

08.08.2015 7. etapp Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

22.08.2015 5. etapp Rotax Balti, Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Rotax Micro Max, Rotax Mini Max, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, Rotax Max DD2, Rotax Max Masters DD2

19.09.2015 8. etapp Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2




2014 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

20.04.2014 Treeninglaager Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters

26.04.2014 1. etapp Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax SeniorRotax Masters, KZ2 Open

10.05.2014 2. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2 Open

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax SeniorRotax Masters, KZ2 Open

14.06.2014 3. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, Retro

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax SeniorRotax Masters, KZ2 Open

21.06.2014 3. etapp Rotax Balti, Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Rotax Micro Max, Rotax Mini Max, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, Rotax Max DD2, Rotax Max Masters DD2

04.07.2014 4. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2 Open

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax SeniorRotax Masters, KZ2 Open

25.07.2014 5. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax SeniorRotax Masters, KZ2 Open

26.07.2014 6. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2 Open

16.08.2014 7. etapp Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2 Open

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2 Open

30.08.2014 4. etapp Rotax Balti, Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Rotax Micro Max, Rotax Mini Max, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, Rotax Max DD2, Rotax Max Masters DD2

20.09.2014 8. etapp Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2 Open

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Micro 60, Mini 60/Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax Masters, KZ2 Open





2013 HRX EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

20.-21.04.2013 Treeninglaager Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

04.05.2013 1. etapp Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

15.06.2013 2. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

29.06.2013 3. etapp Ropazi kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

06.07.2013 4. etapp Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

02.08.2013 5. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

03.08.2013 6. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

17.08.2013 Balti karikavõistluste 5. etapp, Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Micromax, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

18.08.2013 Balti karikavõistluste 6. etapp, Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Micromax, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

24.08.2013 7. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

21.09.2013 8. etapp Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Cadet, Micro 60, Mini 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2





2012 RAHA24 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

28.-29.04.2012 Treeninglaager Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

05.05.2012 1. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

26.05.2012 Rannarootsi Grand Prix - Eesti kardisport 50

Tulemused

Detailsed tulemused: Micro, Micro 60, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Seniors, Open

02.06.2012 2. etapp Aravete kardirada


Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

20.07.2012 3. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Micro 60, RaketRotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

21.07.2012 4. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Micro 60, RaketRotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

04.08.2012 5. etapp Kandava kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

11.08.2012 6. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

25.08.2012 7. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused:  Cadet, Micro, Micro 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

08.09.2012 8. etapp Tabasalu kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

22.09.2012 Balti meistrivõistluste 5. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailised tulemused: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Micromax, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, KF2, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

23.09.2012 Balti meistrivõistluste 6. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailised tulemused: Cadet, Micro, Micro 60, Raket, KF6, Rotax Micromax, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, KF2, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2+

Mitteametlik statistika 2012 Eesti kardispordi meistrivõistluste sarja kohta



2011 RAHA24 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

23.-24.04.2011 Treeninglaager Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

07.05.2011 1. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Cadet, Micro, Raket, KF3, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

21.05.2011 2. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Cadet, Micro, Raket, KF3, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

18.06.2011 3. etapp Kuningamäe kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Cadet, Micro, Raket, KF3, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

02.07.2011 4. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Cadet, Micro, Raket, KF3, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

23.07.2011 5. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Cadet, Micro, Raket, KF3, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

12.08.2011 6. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, KF3, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Cadet, Micro, Raket, KF3, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

13.08.2011 7. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Cadet, Micro, Raket, KF3, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

03.09.2011 Paide Linnaring - Kuma Raadio Sünnipäev

Tulemused

Detailsed tulemused: Raket, Staarid, Rotax DD2 / Rotax DD2 Masters

24.09.2011 8. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

Koolispordi meistrivõistluste tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, KZ2

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Cadet, Micro, Raket, KF3, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

25.09.2011 Kestvussõit Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Minimax, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, Open
Kardispordi kestussõidud 2004-2011




2010 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

24.-25.04.2010 Treeninglaager Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

02.05.2010 1. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

15.05.2010 2. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Mini TAG, KF6, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

12.06.2010 3. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

03.07.2010 4. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

30.07.2010 5. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

31.07.2010 6. etapp Käina kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

14.08.2010 7. etapp Rapla kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

25.09.2010 8. etapp Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Cadet, Micro, Raket, Mini TAG, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters, KZ2

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Micro, Raket, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

26.09.2010 Kestvussõit Aravete kardirada

Tulemused

Detailsed tulemused:  Cadet, Micro, Raket, Mini TAG, Rotax Junior, Rotax Senior, Rotax DD2, Rotax Masters

Mitteametlik statistika 2010 aasta Eesti kardispordi meistrivõistluste sarja kohta

2009 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Ian Adrian JÕEORG; 2. Cristopher VAALMA; 3. Artur PLOOM
Raket
1. Kairo KIVI; 2. Karl SOIDLA; 3. Remo RAHULA
Rotax Junior
1. Aavo TALVAR; 2. Tristan VIIDAS; 3. Martin RUMP
Rotax Max
1. Mario VENDLA; 2. Mario HAUGAS; 3. Martin TÄHT
Rotax Masters
1. Meelis LAIDO; 2. Meelis MEEMANN; 3. Erki LEHISTE
KZ2
1. Kenneth HILDEBRAND; 2. Martins LAPINS; 3. Raivo LUHSE

2009 Eesti kardispordi meistrivõistluste detailne punktitabel

2008 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Jan-Erik MEIKUP, AGS Racing; 2. Ralf ARON, Aix Racing Team; 3. Ermo PIHTJÕE Liqui-Moly TKK Racing Team
Raket
1. Martin RUMP, Liqui-Moly TKK Racing Team; 2. Kairo KIVI, Sar-Tech Motorsport; 3. Mihhail VOVTSOK, Liqui-Moly TKK Racing Team

2007 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Ralf ARON, Kardiklubi Kardistart; 2. Karl SOIDLA, AGS Racing; 3. Jan-Erik MEIKUP, AGS Racing
Raket
1. Hans VILLEMI, Tarmo Villemi; 2. Martin RUMP, TTK Racing Team; 3. Christopher JUUL, AGS Racing
Rotax Junior
1. Kevin KORJUS, T.T. Racing Team; 2. Karl Oscar LIIV, AGS Racing; 3. Aavo TALVAR, Talvar Racing Team
Rotax Max
1. Karel KOITLEPP, AGS Racing; 2. Kenneth HILDEBRAND, AGS Racing; 3. Kert VELLAMA, KV Karting

2006 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Martin RUMP; 2. 2. Harli ÕUN; 3. Kairo KIVI
Raket
1. Hans VILLEMI; 2. Tristan VIIDAS; 3. Aavo TALVAR
Rotax Junior
1. Kevin KORJUS; 2. Karel KOITLEPP; 3. Tõnis LIIGMANN
Rotax Max
1. Ranno KALLAS; 2. Martin TÄHT; 3. Kenneth HILDEBRAND

2005 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Tristan VIIDAS; 2. Conrad HILDEBRAND; 3. Hans VILLEMI
Raket
1. Kevin KORJUS; 2. Rain LAUPA; 3. Karl Oskar LIIV
Yamaha
1. Madis TÄHT; 2. Karel VERGI; 3. Andrei LISITSIN
Rotax Junior
1. Kenneth HILDEBRAND; 2. Kert VELLAMA; 3. Karel KOITLEPP
Rotax Max
1. Ranno KALLAS; 2. Martin TÄHT; 3. Jani HEINONEN

2004 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Cadett
1. Fred Joonas ALLIKSAAR, AGS Racing; 2. Sten SUIGUSAAR, AGS Racing; 3. Martins STEINERTS, MS/PAREX RT
Micro
1. Tristan VIIDAS, Vihur Team; 2. Conrad HILDEBRAND, Vihur Team; 3. Aavo TALVAR, Vihur Team
Yamaha
1. Martin TÄHT, Vihur Team; 2. Martin LAUR, Vihur Team; 3. Karel VERGI, M.K.E. Motorsport
Raket
1. Kevin KORJUS, Speed Sport; 2. Kristjans AUDZE, AGS Racing; 3. Johannes MOOR, AGS Racing
Rotax Junior
1. Hendrik PAKOSTA, Energy Racing Club; 2. Ranno KALLAS, Vihur Team; 3. Kristjan PENJAM, Energy Racing Club
Rotax Max
1. Hanno RAJAMETS, Vihur Team; 2. Raivo TAMM, AGS Racing; 3. Aleksander OTTOKAR, Energy Racing Club

2004 Eesti kardispordi meistrivõistluste detailne punktitabel

2003 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Cadett
1. Hans VILLEMI, G.P. Karting; 2. Siim-Jakob SUITS, Energy Racing Club; 3. Tristan VIIDAS, Vihur Team
Micro
1. Valdur KOMP, Paide Kart; 2. Kevin KORJUS, T.T. Racing Team; 3. Conrad HILDEBRAND, Vihur Team
Yamaha
1. Taavi TAMMEVESKI, PP Racing; 2. Martin TÄHT, Vihur Team; 3. Madis TÄHT, Vihur Team
Raket
1. Kert VELLAMA, Paide Kart; 2. Dainis SAFONOVS, Steinerts & Grava JSK; 3. Kristjan PENJAM, Energy Racing Club
ICA Junior
1. Mikko HOLMSTEDT, Speed Sport; 2. Dmitri JANIS, G.P. Racing; 3. Ranno KALLAS, Vihur Team
ICA
1. Martti PIETILÄ, PP Racing; 2. Madis LAIV, Ward Racing; 3. Konstantin GORDIJENKO, Energy Racing Club

2002 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Oskar PEDOSK, Kavor Motorsport; 2. Valdur KOMP, Paide Kart; 3. Johannes MOOR, Energy Racing Club
Yamaha
1. Hendrik KÄO, Vihur Team; 2. Ingvar SINILAID, Vihur Team; 3. Martin TÄHT, Saduküla SK
Raket
1. Alex KIVIORG, Vihur Team; 2. Kristjan URM, Paide Kart; 3. Kert VELLAMA, Paide Kart
ICA-Junior
1. Ranno KALLAS, Vihur Team; 2. Jegor POPOV, Energy Racing Club; 3. Dmitri JANIS, Euronurk Racing
ICA
1. Martti PIETILÄ, PP Racing; 2. Konstantin GORDIJENKO, Energy Racing Club; 3. Madis LAIV, Paide Kart

2002 Eesti kardispordi meistrivõistluste detailne punktitabel

2001 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Oskar PEDOSK, Rain Racing; 2. Kert VELLAMA, Paide Kart; 3. Mihkel SELBERG, Mach 1 Eesti
Raket
1. Ranno KALLAS, Vihur Team; 2. Anton PANKRATOV, Energy Racing Club; 3. Alex KIVIORG, Vihur Team
Yamaha
1. Avo MEIER, Kunda Auto-Motoklubi Lajos; 2. Aleksejs KOCUJEVSKIS, Energy Racing Club; 3. Meelis SAAR, Vihur Team
ICA-Junior
1. Madis LAIV, Paide Kart; 2. Taavi TOOBAL, Kunda Auto-Motoklubi Lajos; 3. Innar VILBA, Energy Racing Team
ICA
1. Martti PIETILÄ, PP Racing; 2. Konstantin GORDIJENKO, Energy Racing Club; 3. Philip KLAAR, Klaar Mootorsport

2001 Eesti kardispordi meistrivõistluste detailne punktitabel

2000 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Karel VERGI, Lajos-Kunda AMK; 2. Karl-Hans ÕUNAPUU, Vihur Team; 3. Mihkel SELBERG, Mach 1 Eesti
Raket
1. Ranno KALLAS, Vihur Team; 2. Alex KIVIORG, Asmer & Elstera; 3. Ingvar SINILAID, Vihur Team
Yamaha
1. Avo MEIER, Lajos-Kunda AMK, 2. Martti PIETILÄ, PP Racing; 3. Meelis SAAR, Rain Racing
ICA-Junior
1. Henry KIVIORG, Asmer-Elstera; 2. Madis LAIV, Paide Kart; 3. Taavi TOOBAL, Lajos-Kunda AMK
Vormel-A/ICA
1. Priit KADASTIK, Lajos-Kunda AMK; 2. Erko VALLBAUM, Lajos-Kunda AMK; 3. Philip KLAAR, Klaar Mootorsport
ICC
1. Kaido REINASTE, Vihur Team; 2. Margus LEOTOOTS, Paide Kart; 3. Gert AASMÄE, Vihur Team

2000 Eesti kardispordi meistrivõistluste detailne punktitabel

1999 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Alex KIVIORG, Asmer & Elstera; 2. Anton PANKRATOV, F&C Klub; 3. Kristjan URM, Paide Kart
Raket
1. Ranno KALLAS, Vihur Team; 2. Henry KIVIORG, Asmer & Elstera; 3. Taavi TOOBAL, Lajos-Kunda AMK
Yamaha
1. Avo MEIER, Lajos-Kunda AMK; 2. Urmas SILD, Vihur Team; 3. Maris AKMENS, Läti
ICA-Junior
1. Marko ASMER, Asmer & Elstera; 2. Madis LAIV, Paide Kart; 3. Erko VALLBAUM, Lajos-Kunda AMK
ICA/Vormel-A
1. Priit KADASTIK, Vihur Team; 2. Sven NOPASON, Lajos-Kunda AMK; 3. Zivilnas OSKUTIS, Leedu
ICC
1. Margus LEOTOOTS, Paide Kart; 2. Aigars ZVIEDRIS, Läti; 3. Ivo ELSTER, Asmer & Elstera

1998 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Ranno KALLAS, Vihur Team; 2. Tauri SAUPÕLD, Aravete Moto; 3. Rauno URM, Paide Kart
Raket
1. Taavi TOOBAL, Lajos-Kunda AMK; 2. Dmitri JANIS, Walter T. Racing Team; 3. Madis LAIV, Paide Kart
ICA/Junior
1. Marko ASMER, Asmer & Elstera; 2. Erko VALLBAUM, Lajos-Kunda AMK; 3. Jarmo NIKOLAI, A-Team Racing
Vormel-A/ICA
1. Indrek TEPPAN, Walter T. Racing Team; 2. Timo RAUDSIK, Vihur Team; 3. Priit KADASTIK, Vihur Team
ICC
1. Heiti ELSTER, Asmer & Elstera; 2. Margus LEOTOOTS, Paide Kart; 3. Ivo ELSTER, Asmer & Elstera

1997 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Ranno KALLAS, Vihur Team; 2. Madis LAIV, Paide Kart; 3. Karl KRUUSMÄGI, Vesta Racing
Raket
1. Avo MEIER, Walter T. Racing Team; 2. Lauri LOKOTAR, Karla Auto Racing Team; 3. Taavi TOOBAL, Pärnu Perekart
Kadett
1. Ardo VIRULA, Loksa 1. Keskkool; 2. Lauri TELLING, Saduküla SK; 3. Peeter SÄRG, Oru Rally Team
ICA Junior
1. Indrek TEPPAN, Walter T. Racing Team; 2. Marko ASMER, Asmer & Elstera; 3. Sten PENTUS, Asmer & Elstera
Vormel-A/ICA
1. Indrek TEPPAN, Walter T. Racing Team; 2. Meelis KINGU, Asmer & Elstera; 3. Priit PÖÖBEL, Atex-Metdok Racing Team

1997 Eesti kardispordi meistrivõistluste detailne punktitabel

1996 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Micro
1. Dmitri JANIS, Walter T. Racing Team; 2. Karl KRUUSMÄGI, Vesta Racing Team; 3. Madis LAIV, Paide Kart
Raket
1. Marko ASMER, Asmer & Elstera; 2. Karmo HURM, Asmer & Elstera; 3. Avo MEIER, Walter T. Racing Team
Kadett
1. Mairon HAARDE, Paide Kart; 2. Lauri TELLING, Saduküla SK; 3. Priit PÖÖBEL, SK ENTEK
ICA-Junior*
1. Indrek TEPPAN, Walter T. Racing Team; 2. Sten PENTUS, Asmer & Elstera; 3. Villem POMERANTS, Tabasalu AK
Vormel Super A*
1. Karel SEPPA, Walter T. Racing Team; 2. Taavi KORS, Heveko Racing; 3. Meelis KINGU, Asmer & Elstera
ICC*
1. Margus LEOTOOTS, Paide Kart; 2. Heiti ELSTER, Asmer & Elstera; 3. Ivo ELSTER, Asmer & Elstera
* Ei läinud meistrivõistluste arvestusse, kuna osales vähem kui 10 võistlejat

1995 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Juku
1. Taavi OJANIIT, Paide Kart; 2. Madis LAIV, Paide Kart; 3. Kert UUS, AMK Vänt
Micro
1. Sander KILOMAN, Apex Racing; 2. Madis LAIV, Paide Kart; 3. Jaan PETTAI, Apex Racing
Raket
1. Indrek TEPPAN, Walter T. Racing Team; 2. Avo MEIER, Walter T. Racing Team; 3. Marko ASMER, Asmer & Elstera
Kadett-Junior
1. Veiko NIIT, Paide Kart; 2. Tanel BURMAKIN, Ergon KT; 3. Tanel KIVIMÄGI, Pärnu Noorte Tehnikute Maja
Kadett-Senior
1. Rain KALA, Walter T. Racing Team; 2. Meelis LINDLA, Võhma Kart; 3. Mairon HAARDE, Paide Kart
R-100
1. Tanel LEPP, SK Puppies; 2. Tanel BURMAKIN, Ergon KT, 3. Villem POMERANTS, Apex Racing
M-125
1. Hanno RAJAMETS, Haabersti KT; 2. Ivo ELSTER, Asmer & Elstera; 3. Karel SEPPA, Walter T. Racing Team
Vormel-A
1. Meelis KINGU, Norma; 2. Egon LOOMETS, Ergon KT; 3. Taavi KORS, MC Micro

1995 Eesti kardispordi meistrivõistluste detailne punktitabel

1994 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Juku
1. Taavi OJANIIT, Paide Kart; 2. Madis LAIV, Paide Kart; 3. Kunnar KLETTENBERG, Paide Kart
Pioneer
1. Veiko NIIT, Paide Kart; 2. Erkki LINDEPUU, TAK Ramsi; 3. Tormi TERAS, Paide Kart
Raket
1. Villem POMERANTS, Primex; 2. Tanel BURMAKIN, Ergon KT; 3. Kaspar PARTS, Pärnu SK Oilers
Kadett-Junior
1. Tanel BURMAKIN, Paide Kart; 2. Villem POMERANTS, Primex; 3. Mairon HAARDE, Paide Kart
Kadett-Senior
1. Timo JAANUS, Primex; 2. Mart Abramov, Primex; 3. Meelis LINDLA, Võhma Kart
Junior
1. Gert AASMÄE, Saduküla SK; 2. Daniel KREBETS, Ergon KT; 3. Karel SEPPA, Walter T. Racing Team
ICA/Intercontinental A
1. Sven KILOMAN, Primex; 2. Timo JAANUS, Primex; 3. Meelis KINGU, Norma
Vormel-A
1. Egon LOOMETS, Ergon KT; 2. Tarmo RAIG, Primex; 3. Karel SEPA, Walter T. Racing Team
M-125
1. Ivar LUHT, Võhma Kart; 2. Margus LEOTOOTS, Paide Kart; 3. Heiti ELSTER; Asmer & Elstera
Vormel-C
1. Heiti ELSTER, Asmer & Elstera; 2. Margus LEOTOOTS, Paide Kart; 3. Aron LOOMETS, Ergon KT

1993 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Juku
1. Avo MEIER, Kopli Tehnikakool; 2. Taavi OJANIIT, Aravete Keskkool; 3. Kaspar PARTS, Pärnu SK Oilers
Pioneer
1. Lauri TELLING, Võhma Kardiklubi 2. Tormi TERAS, Paide Kart; 3. Veiko NIIT, Paide Kart
Kadett-Junior
1. Veiko NIIT, Paide Kart; 2. Timo JAANUS, AS Primex; 3. Mart ABRAMOV, AS Primex
Kadett-Senior
1. Karel SEPPA, TSK Ramsi; 2. Gert AASMÄE, Saduküla SK; 3. Janno ERES, Saduküla SK
Junior
1. Ivo REE, SK ENTEK; 2. Taavi KORS, Nõo Spordiklubi; 3. Olavi JÄNES, AS Nil
Junior-B
1. Timo JAANUS, AS Primex; 2. Meelis Lukas, Kullo; 3. Meelis KINGU, Norma
M-125
1. Heiti ELSTER, Harju KEK; 2. Margus LEOTOOTS, Paide Kart; 3. Tõnis ROSS, Harju KEK
Vormel-C
1. Vladimir IVANOV, Ergon Kart Team; 2. Ahti SEI, Saduküla SK; 3. Margus LEOTOOTS, Paide Kart
Vormel-CZ
1. Toomas KALLASMAA, Saduküla SK; 2. Raivo JOHANNES, Saduküla SK; 3. Ahti SEI, Saduküla SK
Vormel-B
1. Egon LOOMETS, AS Petri Trade; 2. Margus KUKK, AS Nil; 3. Aron LOOMETS, AS Petri Trade

1992 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Juku
1. Roland MÄGI, Pärnu Noorte Tehnikamaja; 2. Tanel KIVIMÄGI, Pärnu Noorte Tehnikamaja; 3. Siimo SÕMER, Võru Gaasitehas
Pioneer
1. Kristo KOTLOV, Viljandi TSK Ramsi; 2. Ivo ELSTER, Harju KEK; 3. Veiko VETTIK, Paide Kart
Kadett-Junior
1. Anti VIIBUR, Aravete Keskkool; 2. Priit SEI, Saduküla SK; 3. Mairon HAARDE, Paide Kart
Kadett-Senior
1. Madis KASEMETS, AS Forest; 2. Peeter TUVIK, Pärnu Kardiklubi; 3. Valdo MATKAMÄE, Aravete Keskkool
Junior
1. Heiti ELSTER, Harju KEK; 2. Priit KARJUS, Nõo Spordikool; 3. Olavi JÄNES, Nuia AMK
Junior-B
1. Jüri NIKOLAJEV, Saduküla SK; 2. Ivar LUHT, Võhma Kardiklubi; 3. Einar OIDERMAA, Vaste-Kuuste kardiklubi Kart
M-125
1. Vladimir IVANOV, AS EMV; 2. Mart KÕÕRA, Nuia AMK; 3. Ahti SEI, Saduküla SK
Vormel C
1. Aare KANN, Harju KEK; 2. Toomas KALLASMAA, Saduküla SK; 3. Margus LEOTOOTS, Paide Kart
Vormel CZ
1. Toomas KALLASMAA, Saduküla SK; 2. Aare KANN, Harju KEK; 3. Raimo LUHT, Norma
Vormel-B
1. Margus KUKK, OÜ Viro; 2. Egon LOOMETS, OÜ Viro; 3. Aron LOOMETS, OÜ Viro

1991 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Pioneer
1. Meelis MEEMANN, Võru Autobaas; 2. Evar NIKKER, Viljandi KEK; 3. Kristo KOTLOV, Ramsi
Junior-S
1. Heiti ELSTER, Harju KEK; 2. Egon LOOMETS, EKE EMV; 3. Olavi JÄNES, Nuia AMK
Sojuz-A
1. Margus LEOTOOTS, Paide Kart; 2. Toomas KALLASMAA, Saduküla SK; 3. Vladimir IVANOV, EKE EMV
Sojuz-B
1. Raivo JOHANNES, Saduküla SK; 2. Vladimir IVANOV, EKE EMV; 3. Ahti SEI, Saduküla SK
CZ
1. Toomas KALLASMAA, Saduküla SK; 2. Margus KUKK, SK Viro; 3. Aare KANN, Harju KEK

1990 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Pioneer
1. Heiti ELSTER, Harju KEK; 2. Meelis MEEMANN, Võru Autobaas; 3. Ranno RÄNI, Kalevi KAMK
Junior
1. Egon LOOMETS, EKE EMV; 2. Mart KÕÕRA, Nuia AMK; 3. Ivar LUHT, Võhma kolhoos
Sojuz-A
1. Urmas UUSNEEM, Harju KEK; 2. Toomas KALLASMAA, Saduküla SK; 3. Vladimir IVANOV, EKE EMV
Sojuz-B
1. Raivo JOHANNES, Baltijets; 2. Urmas UUSNEEM, Harju KEK; 3. Aare KANN, Harju KEK
C
1. Peep JÜRISAAR, Kaisma kolhoos; 2. Margus KUKK, SP Viro; 3. Raimo LUHT, Norma

1989 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Pioneer
1. Heiti ELSTER, Harju KEK; 2. Egon LOOMETS, EKE EMV; 3. Ivar LUHT, Võhma kolhoos
Junior
1. Ain PÄRNASALU, Tallinna Noorte Tehnikute Maja; 2. Margus LEOTOOS, Paide Kart; 3. Mart KÕÕRA, Nuia AMK
Sojuz-A
1. Margus KUKK, Polli Katsebaas; 2. Urmas UUSNEEM, Harju KEK; 3. Raimo LUHT, Tallinna 5. Kutsekeskkool
Sojuz-B
1. Margus KUKK, Polli Katsebaas; 2. Urmas UUSNEEM, Harju KEK; 3. Raivo JOHANNES, Baltijets
125 cm3 C
1. Peep JÜRISAAR, Kaisma kolhoos; 2. Aadu KROON, Keila Autobaas; 3. Andres LAUR, Nuia AMK

1988 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Pioneer
1. Lauri RISTOLAINEN, Harju KEK; 2. Tõnis ROSS, Harju KEK; 3. Kristo PUUSEPP, Paide
Sojuz-Junior
1. Margus KUKK, Polli Katsebaas; 2. Urmas UUSNEEM, Harju KEK; 3. Margus LEOTOOTS, Paide
Sojuz-A
1. Marek KIISA, Norma; 2. Oleg JEFIMOV, Baltijets; 3. Kaido REINASTE, Antsla
Sojuz-B
1. Lennard SILD, Karete; 2. Oleg JEFIMOV, Baltijets; 3. Kaido REINASTE, Antsla
C
1. Ülar JEBLAKOV, Norma; 2. Peep JÜRISAAR, Kaisma kolhoos; 3. Rain PILVE, Norma

1987 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Pioneer
1. Tõnis ROSS, Harju KEK; 2. Marek TÕNSO, Põltsamaa Kart; 3. Kristo PUUSEPP, Paide Kart
Sojuz-Junior
1. Margus KUKK, TSK Ramsi; 2. Indrek SEPP, Tartu TSK; 3. Gert KULBAS, Kalevi KAMK
Sojuz
1. Ülar JEBLAKOV, Norma; 2. Peep JÜRISAAR, Kaisma kolhoos; 3. Jaan JÜRGENS, Norma
C-2
1. Indrek VANSELJA, Norma; 2. Ülar JEBLAKOV, Norma; 3. Aadu KROON, Keila 14. Autobaas

1986 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Pioneer
1. Margus KUKK, Ramsi TSK; 2. Tõnis ROSS, Harju KEK; 3. Toomas KALLASMAA, Saduküla
Sojuz-Junior
1. Rain PILVE, Norma; 2. Ivo EVERT, Kingissepa TSK; 3. Peep SOOSALU, Noorte Tehnikute Maja
Sojuz
1. Jaan JÜRGENS, Norma; 2. Ülar JEBLAKOV, Norma; 3. Marek KIISA, Norma
C-2
1. Indrek VANASELJA, Norma; 2. Aadu KROON, Keila 14. Autobaas; 3. Rainer KALLAS, Noorte Tehnikute Maja

1985 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 Noored Pioneer
1. Margus KUKK, Nuia TSK; 2. Jan PANTALON, TSK Ramsi; 3. Tanel KUTSAR, Ranna Sovhoos
125 cm3 Sojuz-Junior
1. Aare KANN, Harju KEK; 2. Rain PILVE, Norma; 3. Ivo EVERT, TSK Ramsi
125 cm3 Sojuz
1. Toomas PETTAI, Tartu Pioneeride Maja; 2. Jaan JÜRGENS, Norma; 3. Peep JÜRISAAR, Kaisma kolhoos
C-2
1. Ott VANASELJA, DK Kart; 2. Indrek VANASELJA, Norma; 3. Rainer KALLAS, Noorte Tehnikute Maja

1984 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 Noored Pioneer 9.-12. a.
1. Marek TAMMSOO, TSK Järvakandi; 2. M. PLOOMPUU, Ranna Sovhoos; 3. K. LAEV, Harju KEK
50 cm3 Noored Pioneer 13.-15. a.
1. Aare KANN, Harju KEK; 2. Tiit RÜÜTLI, Saduküla Sovhoos; 3. Margus GRUBE, TSK Sõprus
125 cm3 Noored C-2
1. Mati PETTAI, Tartu Pioneeride Maja; 2. Peep JÜRISAAR, Kaisma kolhoos; 3. Arvo LOKKOTA, TSK Talleks
125 cm3 Sojuz
1. Ülar JEBLAKOV, Norma; 2. Jaan JÜRGENS, Norma; 3. Eimar TIISLER, Võru TK
125 cm3 käigukastita B
1. Aadu KROON, Harju KEK; 2. Ain BÖCKLER, TSK Sõprus; 3. Ivar VEERUS, TSK Talleks
C-2
1. Aadu KROON, Harju KEK; 2. Indrek VANASELJA, Norma; 3. Rainer KALLAS, Noorte Tehnikute Maja

1983 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 Pioneer (noored 9.-12. a.)
1. Mart LIIV, Norma; 2. R. MÕIK 14. Autobaas; 3. Marek TAMMSOO, TSK Järvakandi
50 cm3 Pioneer (noored 13.-15. a.)
1. Aare KANN, Harju KEK; 2. Vaido VALING, Ranna Sovhoos; 3. R. TOFFER, individuaalne
125 cm3 Sojuznõi-Junior
1. Eimar TIISLER, Võru TK, 2. Aivo LOKKOTA, Talleks; 3. Ülo ALLIK, Võru TK
125 cm3 C-2 Junior
1. Ülo ALLIK, Võru TK; 2. P. NARUSK, individuaalne; 3. Rainer KALLAS, Noorte Tehnikute Maja
125 cm3 Sojuznõi I liiga
1. Aleksander KÄO, Norma; 2. Ivar VEERUS, Talleks; 3. Rainer KALLAS, Noorte Tehnikute Maja
125 cm3 Sojuznõi II liiga
1. Aksel ALAS, individuaalne; 2. Heiki HÜTT, Harju KEK; 3. A. RÄTSEP, Tallinna 6. Keskkool
125 cm3 Rahvusvaheline C-2
1. Aadu KROON, Harju KEK; 2. Ott VANASELJA, Kart; 3. Margo KÕLAR, Norma
125 cm3 käigukastita B
1. Aadu KROON, Harju KEK; 2. Toomas PETTAI, Tartu; 3. Heiki HÜÜT, Harju KEK

1982 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 Pioneer
1. Aare KANN, Harju KEK; 2. Vaido VALING, TSK Sõprus; 3. Allain OLESK, TSK Sõprus
125 cm3 Sojuznõi-Junior
1. Eimar TIISLER, Võru TK; 2. Ülo ALLIK, Võru TK; 3. Erich PAJUMETS, Harju KEK
125 cm3 Noored C-2
1. Ülo ALLIK, Võru TK, 2. Erich PAJUMETS, Harju KEK, 3. Elmar TIISLER, Võru TK
125 cm3 Sojuznõi
1. Ivar VEERUS, TSK Talleks; 2. Aleksander KÄO, Norma 3. Ülar JEBLAKOV, Norma
125 cm3 Rahvusvaheline C-2
1. Margo KÕLAR, Norma; 2. Ülar JEBLAKOV, Norma 3. Aadu KROON, Harju KEK
125 cm3 käigukastita B
1. Aadu KROON, Harju KEK; 2. Olev NILISK, DT Kart; 3. Rainer KALLAS, VNTM

1981 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 A Noored
1. Aare KANN, Ranna Sohvoos; 2. Toomas KÄRK, Ranna Sovhoos; 3. Allain OLESK, Ranna Sovhoos
50 cm3 B Noored
1. Allain OLESK, Ranna Sovhoos; 2. Ain BÖCKLER, Ranna Sovhoos; 3. Vaido VALING, Ranna Sovhoos
125 cm3 Noored
1. Jaanus LOHUR, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 2. Elmar TIISLER, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 3. Avo FELDMANN, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee
125 cm3 (kodumaised mootorid)
1. Arvo MELLIS, Autobaas nr. 14; 2. Valeri NIKOLAJEV, Narva TSK; 3. Leho EESIK, Teras
125 cm3 (rahvusvaheline)
1. Urmas PÕLD, SK Kart; 2. Indrek VANASELJA, Tallinna Autode Remondi Katsetehas; 3. Aadu KROON, Keila 1. Keskkool
125 cm3 (käigukastita)
1. Aadu KROON, Keila 1. Keskkool; 2. Ülar JEBLAKOV, Norma; 3. Indrek VANASELJA, Tallinna Autode Remondi Katsetehas

1980 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 A Noored
1. Aleksander KÄO, Tallinna Pioneeride Palee; 2. Ivar VEERUS, Talleks; 3. R.VAINO, Vändra EPT
50 cm3 B Noored
1. Erich PAJUMETS, Keila 1. Keskkool; 2. Ain BÖCKLER, Ranna Sovhoos; 3. Arvo MELLIS, Keila 1. Keskkool
125 cm3 Noored
1. Ülar JEBLAKOV, Norma; 2. Tiit TIISMUS, Talleks; 3. Urmas PAJUMETS, Kuusalu kolhoos
125 cm3 (kodumaised mootorid)
1. Margo KÕLAR, Norma; 2. Arge PEEVER, Järvakandi TSK; 3. Jüri TAMM, 14. Autobaas
125 cm3 (rahvusvaheline)
1. Ott VANASELJA, Tallinna Autoremondi Katsetehas; 2. Olev NILISK, Tallinna Autoremondi Katsetehas; 3. Margo KÕLAR, Norma
125 cm3 (käigukastita)
1. Udo SIMMER, Norma; 2. Urmas EESMAA, 14. Autobaas; 3. Arvo MELLIS, 14. Autobaas

1979 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 A Noored
1. Ülar JEBLAKOV, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 2. Toomas KÄRK, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 3. Ivar VEERUS, Talleks
50 cm3 B Noored
1. Arvo MELLIS, Keila 1. Keskkool; 2. Taimo NURMELAID, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 3. Ivar MIKONEN, Talleks
125 cm3 Noored
1. Margo KÕLAR, Tartu Pioneeride Maja; 2. Ivar RAIDAM, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 3. Aivar EESMANN, Tallinna 6. Kutsekeskkool
125 cm3 (kodumaised mootorid)
1. Rainer KALLAS, Noorte Tehnikute Keskmaja; 2. Urmas PÕLD, Noorte Tehnikute Keskmaja; 3. Rein KRUUSALU, Pärnu EPT
125 cm3 (rahvusvaheline)
1. Rein MARO, Keila 14. Autobaas; 2. Ott VANASELJA, Tallinna Autoremondi Katsetehas; 3. Indrek VANASELJA, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee
125 cm3 (käigukastita)
1. Udo SIMMER, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 2. Urmas EESMAA, Keila 14. Autobaas; 3. Jüri TAMM, Keila 14. Autobaas

1978 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 A Noored
1. Ülar JEBLAKOV, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 2. Ivar VEERUS, Talleks; 3. Mati KIVI, Vändra EPT
50 cm3 B Noored
1. Margus PIHLAK, Noorte Tehnikute Maja; 2. Riivo PAPPEL, Talleks; 3. Arvo LOKKOTA, Talleks
125 cm3 Noored
1. Margo KÕLAR, Tartu Pioneeride Maja; 2. Andres VANASELJA, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 3. Maido KIVIORG, Keila 1. Keskkool
125 cm3 (kodumaised mootorid)
1. Indrek VANASELJA, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 2. Aadu KROON, Keila 1. Keskkool; 3. Rainer KALLAS, Noorte Tehnikute Maja
125 cm3 (rahvusvaheline)
1. Indrek VANASELJA, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 2. Aadu KROON, Keila 1. Keskkool; 3. Rainer KALLAS, Noorte Tehnikute Maja
125 cm3 (käigukastita)
1. Olev KROON, Keila 1. Keskkool; 2. Ingmar NÄKS, Eesti Paberitööstus; 3. Toivo KOLGA, Haapsalu EPT

1977 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 A Noored
1. Ivar RAIDAM, Tallinn; 2. a KIVI, Tallinn; 3. Ott VANASELJA, Tallinn
50 cm3 B Noored
1. Vitali HOHLOV; 2. E. KARK; 3. Ü.RING
125 cm3 Noored
1. Jüri MÄGI, Pärnu; 2. T. EENOK; 3. M.HOLM
125 cm3 (kodumaine)
1. Rein MELSAS; 2. Martin PELLMAS; 3. V. KOTTA
125 cm3 (rahvusvaheline)
1. Aadu KROON; 2. Olev NILISK; 3. Udo SIMMER
125 cm3 (käigukastita)
1. Toivo KOLGA; 2. P. SASS; 3. Urmas EESMAA

1976 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 A Noored
1. Ott VANASELJA; 2. Ita KIVI; 3. Andres VANASELJA
50 cm3 B Noored
1. Aivar LIMM; 2. E. KARK; 3. Margo KÕLAR
125 cm3 Noored
1. Mati KIVI; 2. Jüri MÄGI; 3. S.OLLIK
125 cm3
1. Toivo TRUUTS; 2. Aadu KROON; 3. H.OKSAAR
125 cm3 ??
1. Jüri ORUSTE; 2. Jaak KUUL; 3. E.VAINMANN
175 cm3
1. Jaak KALM; 2. Udo SIMMER

1975 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 A Noored
1. Ott VANASELJA; 2. Tõnu JÄRVAN; 3. S.OLLIK
50 cm3 B Noored
1. Aivar LIMM; 2. J. MÄGI; 3. Margo KÕLAR
125 cm3 Noored
1. Rainer KALLAS; 2. Mati KIVI; 3. M. VALDEK
125 cm3 (kodumaised noored)
1. Vahur ILVES; 2. Heldur KUUSALU; 3. Indrek VANASELJA
125 cm3 (rahvusvaheline)
1. Aldis KULL; 2. Aivar TAMMEPÕLD; 3. Jüri ORUSTE
175 cm3
1. Rein FELDMANN; 2. I.LIMM; 3. Udo SIMMER

1974 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 Noored
1. Indrek VANASELJA, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee; 2. Tõnu JÄRVAN, Noorte Tehnikute Maja; 3. Peep SIIMON, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee
125 cm3 Noored
1. Aksel PUUST, Vändra EPT; 2. Jüri ORUSTE, Vändra EPT; 3. Jaan JÜRGENS, Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee
125 cm3
1. Tõnu FELDMANN, Vändra EPT; 2. Heldur KUUSALU, Pärnu EPT; 3. Aldis KULL, TSK Sport
175 cm
1. Jaak KALM, Vändra EPT; 2. Rein FELDMANN, Vändra EPT; 3. Jüri KRUUSALU, Pärnu EPT

1973 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 Noored
1. Mati KIVI, Vändra AMK; 2. Tõnu PIHU, Tallinn; 3. Aivar TAMMEPÕLD, Tallinn
125 cm3 Noored
1. Jüri ORUSTE, Vändra AMK; Mait SAADVEE, Tallinn; 3. Kaido GRÜNBERG, Pärnu EPT
125 cm3
1. Tõnu FELDMANN, Vändra AMK; 2. Jüri KRUUSALU, Pärnu EPT; 3. Heino AALBOK, Kose
175 cm3
1. Vello VALING, Tallinna Autoremondi Katsetehas; 2. V. TÕNTS, Pärnu; 3. Rein FELDMANN, Vändra AMK

1972 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 Noored
1. Jüri ORUSTE, Vändra AMK; 2. Mati KIVI, Vändra AMK; 3. Aivar TAMMEPÕLD, Vändra AMK
125 cm3 Noored
1. Toivo TRUUTS, Tallinna Pioneeride Palee; 2. Kaido GRÜNBERG, Pärnu; 3. Aleksander KORSJUKOV, Tallinna Pioneeride Palee
125 cm3
1. Tõnu FELDMANN, Vändra AMK; 2. Jüri KRUUSALU, Audru; 3. E. VAIMAN, Tootsi
175 cm3
1. Vello VALING, Tallinna Autoremondi Tehas nr. 1; 2. Boris HRITJUK, Tallinn; 3. Herbert SÕGEL, Kuusalu

1971 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 Noored
1. Toivo TRUUTS, Tallinna Pioneeride Palee; 2. Peedu ENOK, Tallinna Pioneeride Palee; 3. Aldis KULL, TSK Sport
125 cm3 Noored
1. Toomas NAPA, Tallinna Pioneeride Palee; 2. Heldur LANGERPAUR, Tallinaa Pioneeride Palee; 3. Aleksander KORSJUKOV, Tallinna Pioneeride Palee
125 cm3
1. Rein MEGEL, Autoteenindus; 2. Väino ALLIPERE, Tallinna Pioneeride Palee; 3. Tõnu FELDMANN, Vändra AMK
175 cm3
1. Vello VALING, Tallinna Autoremondi Tehas nr. 1; 2. Rein FELDMANN, Vändra AMK; 3. A.SILLMAAN, Tallinna Pioneeride Palee

1970 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noorte C-klass, 50 cm3 12.-13. a.
1. Toivo TRUUTS, Tallinna Pioneeride Palee; 2. Jüri ORUSTE, Vändra AMK; 3. V. SAPPINEN, Juuru
Noorte B-klass, 50 cm3 14.-15. a.
1. H. JAKOBSON, Tallinna Pioneeride Palee; 2. Teet SÄREKANNO, Tallinna Pioneeride Palee; 3. Peedu ENOK, Tallinna Pioneeride Palee
125 cm3, Noored
1. Toomas NAPA, Tallinn; 2. Jüri KRUUSALU, Audru; 3. V. SISKARJOVA, Audru
125 cm3
1. Endel PILLART, Tallinna Ekskavaatritehas; 2. Tõnu FELDMAAN, Vändra AMK; 3. Väino ALLIPERE, Tallinn
175 cm3
1. Jukk REINTAM, Tallinna Autoremondi Tehas nr. 1; 2. Osvald KUKK, Tallinna Ekskavaatoritehas; 3. Rein FELDMANN, Vändra AMK

1969 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
50 cm3 Noored
1. Kalju LAAN, Tallinna Pioneeride Palee; 2. Leana VAPPER, Tallinna Pioneeride Palee; 3. Marek VALDEK, Tallinna Pioneeride Palee
125 cm3 Noored
1. Toomas NAPA, Tartu Pioneeride Maja; 2. Timur HALLMÄGI, Tallinna Pioneeride Palee; 3. Jüri PROHHOROV, Tallinna Pioneeride Palee
125 cm3
1. Ants VAINO, Vändra Jõud; 2. Endel PILLART, Vändra Jõud; 3. Tõnu FELDMANN, Vändra Jõud
175 cm3
1. Rein FELDMANN, Vändra Jõud; 2. Mati REINTAM, Tallinna Autoremondi Tehas nr. 1; 3. Heino KARK, Tallinn

1968 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
125 cm3
1. Ants VAINO, Vändra Jõud; 2. Endel VIILOP, Vändra Jõud; 3. Endel PILLART, Vändra Jõud
175 cm3
1. Jukk REINTAM, Tallinna Autoremondi Tehas; 2. Vello VALING, ETKVL TSK; 3. Heino KARK, Ehitusdetail

1967 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
125 cm3
1. Endel VIILOP, Pärnu Kalev; 2. Ants VAINO, Vändra Jõud; 3. Randar VEERUS, Tallinna Kalev
175 cm3
1. Vello VALING, Tallinna Kalev; 2. Edgar VIIDIKAS, Tallinna Kalev; 3. Heino KARK, Tallinna Kalev

1966 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
125 cm3
1. Jüri ADAMSON, Tallinna Kalev; 2. Endel PILLART, Tallinna Kalev; 3. Villem KUTSAR, Põltsamaa Kalev
175 cm3
1. Osvald KUKK, Tallinna Kalev; 2. Endel NIILSON, Kuusalu ALMAVÜ; 3. Edgar VIIDIKAS, Tallinna Kalev

1965 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
125 cm3
1. Väino ALLIPERE, Ühendus; 2. Randar VEERUS, Tallinna Ekskavaatoritehas; 3. Villem KARK, Ühendus
175 cm3
1. Endel NIILSON, Kuusalu kolhoos; 2. Tõnis PAPPEL, Tallinna Ekskavaatoritehas; 3. Villem KUTSAT, RMT Progress

1964 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
125 cm3
1. Väino ALLIPERE, Ühendus; 2. Villem KARK, Ühendus; 3. Bernald SILLAOTS, Metallitoodete tehas
175 cm3
1. Ülo TAIM, Tallinna ART nr. 1; 2. Vello VALING, Tallinna Tervishoiu Ministeeriumi Autobaas; 3. Villem KUTSAR, RMT Progress

1963 EESTI KARDISPORDI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
125 cm3
1. Väino ALLIPERE, Ühendus; 2. Villem KARK, Ühendus; 3. Sulev ARMVÄÄRT, Kuusalu kolhoos
175 cm3
1. Endel NIILSON, Kuusalu kolhoos; 2. Kalju MÖLDER, Põltsamaa Autobaas nr. 5; 3. Heino KARK, Ühendus

1962 KALEVI KARIKAVÕISTLUSED:
125 cm3
1. Väino ALLIPERE, Ühendus; 2. Villu KARK, Ühendus; 3. Hans KULP, Põltsamaa Autobaas nr. 5
175 cm3
1. Kalju MÖLDER, Põltsamaa Autobaas nr. 5; 2. Arvo ALLIPERE, Standard; 3. Einar JAANSOO, Põltsamaa Autobaas nr. 5