EMV RALLIKROSSIS

2022 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

02.07.2022 4. etapp Piiroja

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtrem Crosskart 125 Crosskart 650

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600 Junior1600 SuperCar TouringCar Crosskart Xtrem Crosskart Xtrem Junior Crosskart 125 Crosskart 650 Võistkondlik Crosskart Xtrem (üldjuhend 1.7 alusel)


18.05.2022 3. etapp Misso

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtrem Crosskart 125 Crosskart 650

Sarja punktitabel peale 3. etappi:  Super1600 Junior1600 SuperCar TouringCar Crosskart Xtrem Crosskart Xtrem Junior Crosskart 125 Crosskart 650 Võistkondlik Crosskart Xtrem (üldjuhend 1.7 alusel)


21.05.2022 2. etapp LaitseRallyPark

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtrem Crosskart 125 Crosskart 650

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600 Junior1600 SuperCar TouringCar Crosskart Xtrem Crosskart Xtrem Junior Crosskart 125 Crosskart 650 Võistkondlik Crosskart Xtrem (üldjuhend 1.7 alusel)


30.04.2022 1. etapp Kulbilohu

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtrem Crosskart 125 Crosskart 650

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600 Junior1600 SuperCar TouringCar Crosskart Xtrem Crosskart Xtrem Junior Crosskart 125 Crosskart 650 Võistkondlik Crosskart Xtrem (üldjuhend 1.7 alusel)


16.04.2022 Treeningpäev. Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused


2021 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

15.09.2021 6. etapp Kulbilohu

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600 Junior1600 SuperCar TouringCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

11.09.2021 5. etapp Piiroja

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600 Junior1600 SuperCar TouringCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

07.08.2021 4. etapp Vasalemma

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600 Junior1600 SuperCar TouringCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

24.07.2021 3. etapp Kehala

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600 Junior1600 SuperCar TouringCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

25.-26.06.2021 2. etapp Misso

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600 Junior1600 SuperCar TouringCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

12.-13.06.2021 1. etapp LaitseRallyPark

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600 Junior1600 SuperCar TouringCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior



15.05.2021 Treeningpäev. LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused



2020 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

16.05.2020 Treeningpäev. Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused

11.07.2020 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600  Junior1600  SuperCar  TouringCar  Crosskart Xtreme  Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

25.07.2020 2. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600/Junior1600  TouringCar  SuperCar  Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600  Junior1600  SuperCar  TouringCar  Crosskart Xtreme  Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

08.08.2020 3. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600  Junior1600  SuperCar  TouringCar  Crosskart Xtreme  Crosskart Xtreme Junior

12.09.2020 4. etapp Kehala rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior Super1000 Open2000 Super2000

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600  Junior1600  SuperCar  TouringCar  Crosskart Xtreme  Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

03.10.2020 5. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600  Junior1600  SuperCar  TouringCar  Crosskart Xtreme  Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD



2019 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

20.04.2019 Treening- ja infopäev. Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused

11.05.2019 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 1. etappi : Super 1600 Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

08.06.2019 2. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 2 etappi : Super 1600 Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

22.06.2019 3. etapp Kuressaare Lennuväli

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 3. etappi : Super 1600 Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

10.08.2019 4. etapp Kehala rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 4. etappi : Super 1600 Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

07.09.2019 5. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 5. etappi : Super 1600 Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

2019 OLEREX Eesti rallikrossi meistrivõistluste klubide punktitabel


2018 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

21.04.2018 Treening- ja infopäev. Kulbilohu rallikrossirada


Tulemused

Detailsed tulemused

05.05.2018 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

19.05.2018 2. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

02.06.2018 3. etapp Kehala rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

07.07.2018 4. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior  
STARDIKIIRENDUSTE AJAD

04.08.2018 5. etapp Kehala rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

11.08.2018 6. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

08.09.2018 7. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD


2018 OLEREX Eesti rallikrossi meistrivõistluste klubide punktitabel



2017 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

15.04.2017 Ametlik treeningpäev

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

06.05.2017 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crossakart Xtreme

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

03.06.2017 2. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crossakart Xtreme

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

17.06.2017 3. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

08.07.2017 4. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

05.08.2017 5. etapp Kehala rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

12.08.2017 6. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

09.09.2017 7. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme




2016 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

23.04.2016 Ametlik treeningpäev

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

07.05.2016 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

04.06.2016 2. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

18.06.2016 3. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

09.07.2016 4. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

23.07.2016 5. etapp auto24ring rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

13.08.2016 6. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

10.09.2016 7. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600




2015 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

25.04.2015 Ametlik treeningpäev

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

09.05.2015 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

06.06.2015 2. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

11.07.2015 3. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

01.08.2015 4. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

15.08.2015 5. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

12.09.2015 6. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600




2014 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

03.05.2014 Ametlik treeningpäev Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

17.05.2014 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

07.06.2014 2. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

12.07.2014 3. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

09.08.2014 4. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

23.08.2014 5. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

06.09.2014 6. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600



2013 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

11.05.2013 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

25.05.2013 2. etapp auto24ring rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

08.06.2013 3. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

29.06.2013 4. etapp auto24ring rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

13.07.2013 5. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

10.08.2013 6. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

24.08.2013 7. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

07.09.2013 8. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600



2012 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

05.05.2012 1. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK 2000, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

20.05.2012 2. etapp Tallinna Hipodroom

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK 2000, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

09.06.2012 3. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK 2000, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

07.07.2012 4. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

28.07.2012 5. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

18.08.2012 6. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

08.09.2012 7. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

29.09.2012 8. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK 2000, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior



2011 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

21.05.2011 1. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

28.05.2011 2. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

09.07.2011 3. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

06.08.2011 4. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

03.09.2011 5. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

24.09.2011 6. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

01.10.2011 7. etapp Bikernieki rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

15.10.2011 8. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

2011 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSED NUMBRITES. STATISTIKA.



2010 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

20.02.2010 1. etapp Ohekatku rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

06.03.2010 2. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

08.05.2010 3. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

19.06.2010 4. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

03.07.2010 5. etapp Ohekatku rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

24.07.2010 6. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

14.08.2010 7. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

11.09.2010 8. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000



2009 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Division 1
1. Aivars KOKORISS, Volkswagen Golf II, Aivars Kokoriss; 2. Andres HALL, Subaru Impreza; B3 Racing; 3. Silvo VIITANEN, Ford Focus WRC, www.marecap.com
ERC
1. Martin SAAR, Volkswagen Golf II, Optitrans; 2. Sten OJA, Lada Samara, LaitseRallyPark; 3. Rommi PUKK, BMW 318, Yellow Racing
ERC Junior
1. Andre KURG, Lada Samara, Ligur Racing; 2. Sander ROOSIMAA, Volkswagen Golf II, Yellow Racing; 3. Janno LIGUR, Lada Samara, Ligur Racing
ERC Standard
1. Rainer SCHULTZ, Lada Samara, Optitrans; 2. Janno ÕIS, Honda Civic, Yellow Racing; 3. Vahur KUPPER, Opel Kadett GSI, Optitrans

2009 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2008 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

Division 1
1. Imre SAKS, Mitsubishi Lancer EVO V, Team RRC; 2. Aivars KOKORISS, Volkswagen Golf II, Aivars Kokoriss; 3. Risto SIMONEN, Subaru Impreza WRX STI, Risto Simonen
ERC
1. Martin SAAR, Volkswagen Golf II, Optitrans; 2. Sten OJA, Lada Samara, SMR Motorsport; 3. Silver HAVAMAA, Honda Civic Type-R, Erki Sport
ERC Junior
1. Janno ÕIS, Honda Civic, Erki Sport; 2. Andre KURG, Lada Samara, Ligur Racing; 3. Arvo KASK, Volkswagen Golf II, Yellow Racing
ERC Standard
1. Sten KARUKS, Lada Samara, Yellow Racing; 2. Ain HEAMÄE, Volkswagen Golf II, Erki Sport; 3. Tauri JAANSON, Opel Astra, Optitrans

2008 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2007 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

ERK
1. Kalle KÜTT, Honda Civic, Erki Sport; 2. Sten OJA, Lada Samara, SMR Motorsport; 3. Riho LOIT, Honda Civic, Erki Sport
ERK Standard
1. Toomas KASENURM, Volkswagen Golf II, Optitrans; 2. Rainer SCHULTZ, Lada Samara, Optitrans; 3. Ain HEAMÄE, Volkswagen Golf II, Erki Sport
Noored
1. Sten KARUKS, Lada Samara, Yellow Racing; 2. Sander ROOSIMAA, Volkswagen Golf II, Yellow Racing; 3. Arvo KASK, Volkswagen Golf II, Yellow Racing

2007 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2006 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

ERK
1. Mario KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK; 2. Margus TAMMOJA, Honda Civic, Erki Sport; 3. Denes TRUU, Honda Civic, Erki Sport
ERK Standard
1. Martin SAAR, Volkswagen Golf II, Optitrans; 2. Alar HUNT, Lada Samara, Optitrans; 3. Tauri JAANSON, Opel Astra, Erki Sport
Noored
1. Sten OJA, Lada Samara, SMR Motorsport; 2. Sten KARUKS, Lada Samara, Yellow Racing; 3. Ott KEVVAI, Lada Samara, A-Karuse AMK

2006 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2005 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

ERK 2500
1. Mario KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK; 2. Priit VADI, Honda Civic, A-Racing; 3. Tiit RATTASEP, Lada 2101, A-Racing
ERK Standard
1. Mait KOOSA, Volkswagen Golf I, Ligur Racing; 2. Kert RUNGI, Volkswagen Golf II, Erki Sport; 3. Riho LOIT, Honda Civic, Erki Sport
Noored
1. Egon KAUR, Lada 2109, Erki Sport; 2. Denes TRUU, Volkswagen Golf II, Erki Sport; 3. Martin SAAR, Volkswagen Golf II, Optitrans

2005 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2004 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

ERK
1. Margus JAMNES, Lada Samara, Navaka Racing; 2. Haiti ARENDI, Ford Escort RS2000, Harju KEK; 3. Mario KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK
ERK Standard
1. Asso OJANDU, Lada 2108, Märjamaa Rally Team; 2. Toomas SEPP, Volkswagen Golf I, Sar-Tech Motorsport; 3. Priit VADI, Honda Civic, Erki Sport
Noored
1. Hendrik KERS, Volkswagen Golf II, A-Racing; 2. Urmo LUTS, Volkswagen Golf, A-Karuse AMK; 3. Karl Hans ÕUNPUU, Lada Samara, Harju KEK

2004 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2003 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

ERK 2500
1. Haiti ARENDI, Ford Escort RS2000, Harju KEK; 2. Mario KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK; 3. Margus JAMNES, Lada Samara, Margus Jamnes
ERK Standard
1. Hannes JUNKER, Opel Kadett, A-Racing; 2. Jüri AZAROV, Volkswagen Golf I, A-Racing; 3. Toomas SEPP, Volkswagen Golf I, Sar-Tech Motorsport
Noored
1. Priit VADI, Honda Civic, A-Racing; 2. Hendrik KERS, Lada VFTS, A-Racing; 3. Jaan MÖLDER Jr., Lada Samara, JR Racing

2003 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2002 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
ERK 1600
1. Indrek JAKOBSON, Lada Samara, Lada Eesti; 2. Mario KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK; 3. Allain KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK
ERK 2500
1. Tenno KAHR, Opel Corsa, A-Karuse AMK; 2. Marko MÄTTIK, Lada 2101, SK Villu; 3. Margus JAMNES, Lada Samara, Margus Jamnes
Ühisklass
1. Erko ERISTE, Lancia Delta, Erko Sport; 2. August PAJU, Lada 2105, A-Karuse AMK; 3. Villu MÄTTIK, Lada 2101, SK Villu
Noored
1. Risto MÄEOTS, Peugeot 205, Erki Sport; 2. Ragnar SEPP, Lada 2107, SK Villu; 3. Jaan MÖLDER Jr., Lada Samara, JR Racing

2002 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2001 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
KLASS 1600
1. Indrek JAKOBSON, Lada Samara; 2. Renee POHL, Suzuki Baleno; 3. Einar VALDMAA, Lada 2105
KLASS 2500
1. Haiti ARENDI, Ford Sierra; 2. Marko MÄTTIK, Lada VFTS; 3. Tenno KAHR, Opel Corsa
Noored
1. Mario KARUSE, Lada Samara; 2. Kert UUS, Mitsubishi Colt; 3. Marko KUIK, Lada 2103

2001 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2000 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

KLASS 1600
1. Kalju HOLZBERG, Suzuki Baleno; 2. Margus JAMNES, Lada 2108; 3. Einar VALDMAA, Lada 2105
KLASS 2500
1. Riivo PAPPEL, Mitsubishi Colt; 2. Alo HINTSER, Volkswagen Golf I; 3. Marko MÄTTIK, Lada 2105
Noored
1. Kert UUS, Mitsubishi Colt; 2. Madis HOLZBERG, Suzuki Baleno; 3. Lauri KOTKAS, Volkswagen Scirocco

2000 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



1999 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
KLASS 1600
1. Kalju HOLZBERG, Suzuki Baleno; 2. Margus JAMNES, Lada 2108; 3. Einar VALDMAA, Lada 2105
KLASS 2500
1. Riivo PAPPEL, BMW; 2. Alo HINTSER, Volkswagen Golf I; 3. Erko ERISTE, Lada 21083
Noored
1. Kert UUS, Mitsubishi Colt; 2. Madis HOLZBERG, Suzuki Baleno; 3. Martin RAUAM, Lada 2106

1999 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



1998 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

Sõiduautod
1. Margus JAMNES, Lada 2108; 2. Toomas NURMSALU, Porsche 911 SC; 3. Tanel KUTSAR, BMW 323
Juuniorid
1. Ivo TSETÕRKIN, Lada 2108; 2. Asper LEPPIK, Lada 2105; 3. Holger KANGRO, Audi Coupe
Noored
1. Kert UUS, Mitsubishi Colt; 2. Lauri KOTKAS, Lada 2105; 3. Kardon MALBERG, Lada 2108



1997 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Sõiduautod
1. Toomas NURMSALU, Porsche 911 SC; 2. Tanel KUTSAR, BMW 323; 3. Urmas NAHKOR, Volkswagen Golf I
Noorte krossisprint
(kuni. 15. a.)
1. Raimo KULLI, Lada Samara
(16.-.17.a.)
1. Ivo TSETÕRKIN, Lada Samara

1997 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



1996 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Sõiduautod
1. Toomas NURMSALU, Porsche 911 SC; 2. Margus JAMNES, Lada Samara; 3. Gunnar TAMM, Lada 2105



1995 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Sõiduautod
1. Erki PIIRSALU, Volkswagen Golf I / Lada Samara, RaCo Racing; 2. Andres KAABEL, Lada Samara, A. Kaabel Racing; 3. Tanel KUTSAR, Lada 2105, Tabasalu AK



1994 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Sõiduautod
1. Kalev TOOM, Lada 2105, Figaro Racing; 2. Erki PIIRSALU, Volkswagen Golf I; 3. Andres KAABEL, Lada Samara



1993 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
. . .



1992 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
ERK
1. Erki PIIRSALU, Atro; 2. Tõnu SOOMER, Saue AF; 3. Tarmo TRUMMAL, RE Ratas
Volga
1. Marco PALS, SK Tempo; 2. Margus SEPP, AS Merekivi; 3. Peeter ALLAS, SK Tempo



1991 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
ERK
1. Tiit LILLEPALU, Harju Elekter-Junior; 2. Tarmo TRUMMAL, RE Ratas; 3. Urmas MÄGIOJA, U.M. Team
Volga
1. Marco PALS, SK Tempo; 2. Margus SEPP, AS Merekivi; 3. Aadu VIIK, SK Tempo

1991 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel


1990 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
...



1989 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
A1600
1. Tõnu SOOMER, TSK Sõprus; 2. Tiit LILLEPALU, VAZ`i keskus; 3. Tarmo TRUMMAL, Tallinna Autoveod
B1600
1. Eugen KUUSIK, Nasva kolhoos; 2. Urmas MÄGIOJA, Tartu; 3. Leho KARJUS, Rakvere
Volga
1. Toomas SEPPAM, SK Tempo; 2. Peeter ALLAS, SK Tempo; 3. Uno VILGATS, SK Tempo



1988 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
A1600
1. Märt JAMNES, Harju KEK; 2. Tarmo TRUMMAL, Tallinna Autoveod; 3. Tõnis LUHAMÄE, Harju KEK
B1600
1. Eugen KUUSIK, Kolhoos Oktoobri Lipp; 2. Jüri TRIISA, Tallinna REV; 3. Urmas MÄGIOJA, Tartu
Volga
1. Andres PÄRLOJA, TSK Harju; 2. Toomas SEPPAM, SK Tempo; 3. Margus VIRKOJA, Paide AB nr. 8



1987 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
A1600
1. Jüri TRIISA, Tallinna REV; 2. Tarmo TRUMMAL, Tallinna Autoveod; 3. Märt JAMNES, Harju KEK
Spetsiaalautod
1. Eugen KUUSIK, Kolhoos Oktoobri Lipp; 2. Vendo ADER, Võru EPT; 3. Tõnu ILVES, Standard
Volga
1. Margus VIRKOJA, Paide AB nr. 8 2. Alar OTTMAN, SK Tempo; 3. Toomas SEPPAM, SK Tempo



1986 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass VII-VIII
1. Neddy KRAMER, VAZ`i keskus; 2. Ivar PEEDU, Karksi kolhoos; 3. Tarmo TRUMMAL, Tallinna Autoveod
Spetsiaalautod
1. Tõnu ILVES, Standard; 2. Tiit LUTTER, Tartu raj. TSK; 3. Eugen KUUSIK, Kolhoos Oktoobri Lipp
Volga
1. Margus VIRKOJA, Paide AB nr. 8 2. Margus MURAKAS, Koeru ART; 3. Mati RAHNEL, Kaarma kolhoos



1985 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass VII-VIII
1. Vello SALONG, Kaarma kolhoos; 2. Neddy KRAMER, VAZ`i keskus; 3. Tarmo TRUMMAL, Tallinna Autoveod
Spetsiaalautod
1. Eugen KUUSIK, Võru AMLAVÜ; 2. Raido RÜÜTEL, Karksi kolhoos; 3. Vendo ADER, Võru EPT
Volga
1. Peeter ALLAS, SK Tempo; 2. Aadu VIIK, SK Tempo; 3. Rein VOOLAID, Koeru ART



1984 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass VII-VIII
1. Vambola RAND, Saaremaa TSK; 2. Märt JAMNES, Harju KEK; 3. Aleksandr VARDAKOV, Saaremaa TSK
Spetsiaalautod
1. Ivar RAIDAM, Harju KEK; 2. Raido RÜÜTEL, Karksi kolhoos; 3. Vello ÕUNPUU, Harju KEK
Volga
1. Peeter ALLAS, SK Tempo; 2. Aadu VIIK, SK Tempo; 3. Jüri KULLI, SK Tempo



1983 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass VII
1. Ivar PEEDU, Autovedude Valitsus; 2. Eduard ZDANOVITS, Siseministeeriumi Automajand; 3. Toonart RÄÄSK, Siseministeeriumi Automajand
Klass VIII
1. Aleksandr VARDAKOV, VAZ`i keskus; 2. Mati MARTIN, Keila; 3. Aare KLOOREN, Mobile
Spetsiaalautod
1. Raido RÜÜTEL, Karksi kolhoos; 2. Viktor ORESKIN, Vinni NST; 3. Eugen KUUSIK, Võru
Volga
1. Rudolf KRÕM, SK Tempo; 2. Peeter ALLAS, SK Tempo; 3. Jüri KULLI, SK Tempo



1982 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass VII
1. Urmas TOOMING, ENSV Kommunaalmajanduse Ministeeriumi Tallinna Mehaniseerimise Valitsus ; 2. Andu VÄRTON, Dünamo; 3. Märt JAMNES, Harju KEK
Klass VIII
1. Toonart RÄÄSK, Dünamo; 2. Ivo REITS, Dünamo; 3. Viktor PETROV, Kalevi VAMK
Spetsiaalautod
1. Joel TAMMEKA, ENSV Kommunaalmajanduse Ministeeriumi Tallinna Mehaniseerimise Valitsus ; 2. Agu KOOP, Võru ETKVL; 3. Eugen KUUSIK, Võru TSK
Volga
1. Arvi MÕTTUS, Valga EPT; 2. Enn LOOG, SK Tempo; 3. Peeter ALLAS, SK Tempo



1981 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass A-1/1 (kuni 1600 cm³)
1. Vello LEHTPUU, VAZ`i Tallinna Keskus; 2. Mati MARTIN, TSK Sõprus; 3. Enn SEEPERE, TSK Sõprus
Spetsiaalautod
1. Joel TAMMEKA, TSK Sõprus; 2. Ivar PEEDU, Kalevi KAMK; 3. Ants TÕNNBERG, TSK Sõprus